تنش در مجلس/رسایی:مجلس شده جای تصمیم‌گیری لاریجانی و شمخانی+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،نماینده تهران در مجلس نسبت به عدم مطرح شدن پیشنهادات و تذکرات درباره طرح اجرای برجام به شدت انتقاد کرد و گفت: مجلس جای تصمیم‌گیری لاریجانی و شمخانی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا, در جلسه امروز مجلس در جریان بررسی جزئیات برجام، نمایندگانی که به عدم بررسی پیشنهاداتشان درباره جزئیات این طرح انتقاد داشتند فضای جلسه را متشنج کردند.

۱۳۹۴۰۷۲۱۰۹۳۳۰۴۴۵۷۶۲۸۷۹۲۴ در حالی که پس از بررسی چهار پیشنهاد در جزئیات برجام علی لاریجانی رئیس مجلس از فرهنگی خواست طرح را برای رأی‌گیری قرائت کند نمایندگان معترض از جمله کوچک‌زاده و رسایی به این تصمیم اعتراض کرده و در جایگاه هیأت رئیسه و در جلوی صحن مجلس جمع شده و اعتراض خود را بیان کردند.

 بعد رسایی از لاریجانی خواست که اجازه پیدا کند که پیشنهادات خود را مطرح کند. لاریجانی نیز به او گفت که باید از قبل اسم می‌نوشته است.

 کوچک‌زاده نیز که در جایگاه هیأت رئیسه حاضر شده بود با فریاد اعتراض خود را بیان کرد. نمایندگان او را به پایین جایگاه هدایت کردند اما این نماینده مجلس همچنان فریاد می‌زد که این تصمیم کسی نیست تصمیم لاریجانی است.

 در ادامه نیز جهانگیرزاده و بذرپاش با یکدیگر درگیر شدند که با دخالت نمایندگان این دو نماینده از یکدیگر جدا شدند اما تشنج در فضای مجلس ادامه پیدا کرد و نمایندگان در گروه‌های کوچک‌تر به صحبت ادامه می‌دادند.

 رسایی نیز با صدای بلند گفت: مجلس شده جای تصمیم‌گیری لاریجانی،‌ شمخانی و حجازی.

 لحظاتی بعد مهدی کوچک‌زاده نیز در جایگاه خبرنگاران حاضر شد و در حالی که به شدت عصبانی بود، گفت: آقای لاریجانی در جلسه صبح امروز گفت که کشور تصمیم گرفته پیشنهادات مطرح نشود. آقای باهنر نیز پیش من آمد و گفت آقای لاریجانی و شمخانی این تصمیم را گرفته‌اند. این تصمیم، تصمیم رهبری نیست. این تصمیم آنطور که آقای لاریجانی می‌گوید تصمیم رهبری نیست. این تصمیم لاریجانی، شمخانی و حجازی است.

 در نهایت نیز با شروع رأی‌گیری نمایندگان به صندلی‌های خود بازگشتند.

۱۳۹۴۰۷۲۱۱۰۱۵۰۵۸۴۸۶۲۸۸۲۸۴ ۱۳۹۴۰۷۲۱۱۰۱۵۰۵۹۲۶۶۲۸۸۲۸۴ ۱۳۹۴۰۷۲۱۱۰۱۵۰۶۵۱۶۲۸۸۲۸۴ ۱۳۹۴۰۷۲۱۱۰۱۵۰۶۷۶۹۶۲۸۸۲۸۴

teledintitled

Share