استقبال کمرنگ بازاریان رشت از تجمع برای مخالفت با طرح ترافیک/نمایی از بیمارستان املش در آب/رونمایی از جدیدترین قسمت سریال حاشیه‌های یک اداره/کتاب معاون گیلانی رییس جمهور منتشر شد

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بسته خبری ویژه «از گوشه و کنار سیاست گیلان»جایی است که خبرهایی ‌رسمی و غیررسمی استان گیلان ‌بدون توجه به ملاحظه جناح‌های سیاسی برای مخاطبان آماده شده است.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بسته خبری ویژه «از گوشه و کنار سیاست گیلان»جایی است که خبرهایی ‌رسمی و غیررسمی استان گیلان ‌بدون توجه به ملاحظه جناح‌های سیاسی برای مخاطبان آماده شده است. در این بسته خبری دیارمیرزا بخشی از مهم‌ترین اخباری که کمتر بدان ها توجه شده است در اختیار مخاطبین قرار می گیرد.

نمایی از بیمارستان املش در آب

املش ما، بارندگی چندروز پیش در گیلان علاوه بر خسارات وارده ، مدیریت بحران شهرستان ها را در خصوص عملکردشان مورد توجه ویژه ای قرار داد.

در تصویر ذیل بیمارستان تازه تاسیس نیکوکار املش را می بینید که دچار آبگرفتگی شده است و سوالی که در ذهن هر بیننده ای خطور می کند اینست : آیا محلی که قراراست در بحران ها ناجی افراد گردد خود دچار بحران خواهد شد؟

بیمارستان-املش-در-آب-۵۰۰x281

رونمایی از جدیدترین قسمت سریال حاشیه‌های یک اداره

سریال-ادامه‌دار-۱۵۰x110آستان‌خبر نوشت:اداره ورزش و جوانان آستانه‌اشرفیه یکی از ادارات پرحاشیه در طی ماه‌های اخیر در این شهرستان بوده است.

نارضایتی شدید برخی از هیئت‌های ورزشی شهرستان از عملکرد رئیس اداره، حاشیه‌های مربوط به افتتاح استخر شنای غدیر و تعطیلی چندروزه تنها پس از گذشت یک روز از افتتاح، نارضایتی فرماندار از عملکرد ریاست اداره ورزش و جوانان تنها گوشه‌ای از نقدهای وارده به این اداره در زمان تصدی رئیس معزول بود هرچند که نامبرده، پایان مأموریت و عدم رضایت خویش برای ادامه همکاری را دلیل جدایی اعلام کرد.

بر همین اساس بود که مدیرکل ورزش و جوانان گیلان مخالفت خود را با تمدید حکم مسئولیت اسماعیل فتحی به عنوان رئیس اداره در این شهرستان اعلام و قرار به معرفی گزینه جدید از سوی وی صادر شد.

متأسفانه پس از گذشت ۲۷ روز از ماه مهر هنوز این اداره رئیس جدیدی به خود ندیده که این امر موجب نارضایتی ورزشکاران شهرستان به‌دلیل بی‌تفاوتی مسئولین شهرستان و استان شده است.

شنیده‌ها حکایت از وجود اختلاف نظر برای معرفی گزینه جدید بین مسئولان استانی و شهرستانی دارد.

باید دید اوضاع نابسمان اداره‌ای که حتی با وجود رئیس با مشکلات عدیده‌ای مواجه بود بدون داشتن رئیس به چه شکلی در خواهد آمد.

استقبال کمرنگ بازاریان رشت از تجمع برای مخالفت با طرح ترافیک

IMG_20151020_191821خبرآزاد نوشت: تجمع بازاریان رشت در مخالفت با طرح ترافیک با استقبال کمرنگ کسبه و اهالی بازار مواجه شد .

بنا به گزارش خبرنگار خبرازاد تجمعی که قرار بود در مخالفت با طرح ترافیک در مقابل مسجد حاج مجتهد خیابان شریعتی رشت برگزار شود با استقبال کمرنگ بازاریان و کسبه مواجه شد.

خبرنگار ما با تعدادی از حاضران در این تجمع که تعداد آنها به سی نفر هم نمی رسید گفتگوهای پراکنده ای انجام داد .

کسبه ضمن انتخاب یکی از بازاریان به عنوان نماینده جهت مذاکره با شهرداری رشت جهت و تسهیل مشکلات از عدم صدور کارت تردد برای خودروهای حمل بار گلایه داشتند. همچنین ایشان معتقد بودند در خیابانهای منتهی به طرح به اندازه کافی پارکینگ جهت پارک خودروها پیش بینی نشده است و مسلما این امر و عدم دسترسی آسان مشتریان به مرکز بازار موجب کاهش چشمگیر مراجعه و سقوط وضعیت اقتصادی منطقه خواهد شد.

کتاب معاون گیلانی رییس جمهور منتشر شد

تسنیم نوشت:انتشارات سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور کتابی با عنوان «مولفه های توسعه؛ مدیریت، برنامه ریزی و سیاست گذاری» منتشر و روانه بازار کرد.

این کتاب ۲۵۶ صفحه ای را محمد باقر نوبخت، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور نوشته است.

کتاب مذکور به دو بخش تقسیم شده است که بخش اول به بررسی سیاست های اقتصادی و رفاه اجتماعی به عنوان بخشی از سیاست های معطوف به توسعه پرداخته است. در بخش دوم نیز سیر تطور برنامه ریزی و مدیریت توسعه از آغاز مطرح شدن مفهوم توسعه تا کنون در سه دوره زمانی بررسی شده است.

کتاب «مولفه های توسعه؛ مدیریت، برنامه ریزی و سیاست گذاری» در ۱۰۰۰ نسخه و با قیمت ۱۰ هزار تومان روانه بازار نشر شده است.

telegramdintitled

Share