احمدی‌نژاد:بیکارید که برای خودتان و ما دردسر درست می‌کنید؟/به وقتش جواب همه را می‌دهم/نه فعالیت حزبی خواهم کرد و نه مطلقا کاندیدایی را معرفی می‌کنم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس دولتهای نهم و دهم بنا دارد که در زمان مناسب به همه منتقدانش پاسخ دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس دولتهای نهم و دهم بنا دارد که در زمان مناسب به همahmadinejadه منتقدانش پاسخ دهد.

باشگاه خبرنگاران نوشت: محمود احمدی‌نژاد رئیس‌ دولتهای نهم و دهم در حاشیه مراسم ترحیم محمدرحیم آقایی‌پور معاون مدیرکل امور مجلس وزارت خارجه که عصر امروز(۱۵مهرماه) برگزار شد، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در انتخابات مجلس دهم شرکت خواهید کرد، اظهار داشت: «بیکارید که برای خودتان و ما دردسر درست می‌کنید؟ من یک ایرانی‌ام و قطعا در انتخابات شرکت می‌کنم و رأی می‌دهم.»

وی درباره حضورش در انتخابات به عنوان کاندیدا گفت: من نه فعالیت حزبی خواهم کرد و نه مطلقا کاندیدایی را معرفی می‌کنم.

احمدی‌نژاد در پاسخ به سوال دیگری درباره برخی نقدها به دولت‌های نهم و دهم نیز تصریح کرد: به وقتش جواب همه نقدها را می‌دهم.

اظهارات احمدی‌نژاد درباره عدم حضورش در انتخابات مجلس دهم به عنوان کاندیدا در حالی مطرح می‌شود که اخیراً حضور وی در برخی مراسم و جایگاه ها از جمله مسجد محمدیه تهران، جمع مردم بیرجند و همچنین حضور در مراسم ترحیم “هادی نوروزی” کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس، شائبه‌های زیادی را درباره برنامه‌های مدون رئیس دولت‌های نهم و دهم برای انتخابات مجلس دهم در رسانه‌ها ایجاد کرده است.

Share