آقای رهنما بازیکنان چشم به راه نتیجه جلسات «کمندی» شما هستند/خاطرتان هست در ابتدای حضورتان چه مواضعی در خصوص فوتبال و داماش داشتید؟

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا جناب آقای رهنما خاطرتان هست در ابتدای حضورتان چه مواضعی در خصوص فوتبال و باشگاه داماش و مدیریتش داشتید در آن زمان اهالی فوتبال از شما خواهش کردند برای ماندن تیم در لیگ بر‌تر کمی همدلی و همزبانی داشته باشید اما شما با تمام توان بر طبل اختلافات کوبیدید تا سرانجام تیم به دسته پایین‌تر سقوط کرد.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حسین قلیزاده سرپرست داماش نسبت به جوابیه منتشر شده توسط روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان واکنش نشان داد .
در نسخه ای از این اظهارات که در اختیار دیارمیرزا قرار گرفته است ,قلی زاده در پاسخ به اظهارات روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گفت: بنده هرگز و هیچ جا imagesنگفته‌ام که آقای مدیر کل برای حضور بر روی سکوهای ورزشگاه از من اجازه بگیرد بلکه سوال کردم که چرا وقتی در گوشه‌ای از ورزشگاه تعدادی از تماشاگران به مسئولین فحاشی می‌کنند شما می‌روید و آنجا حضور پیدا می‌کنید آیا این مهر تاییدی بر عملکرد آن گروه از تماشاگران است یا آن گروه از تماشاگران با موافقت شما دست به چنین رفتاری می‌زنند.
آیا تنها مشکل داماش و فوتبال رشت حضور شما در جمع تماشاگران است و با حضور شما بر روی سکو‌ها مشکلات داماش مرتفع می‌گردد؟ آقای رهنما بازیکنان روزهاست دلخوش به نتیجه جلسات شما هستند تا از دل کمندی که تشکیل داده‌اید ریالی به زخم زندگیشان بزنند آیا از شما می‌خواهند که به مشکلشان رسیدگی کنید یا در روی سکو‌ها برایشان کف بزنید. این بازیکنان چشم به راه نتیجه جلسات کمندی هستند که شما و آقای رسولی و یک سایت هواداری با تبلیغات وسیع به راه انداخته‌اید که تاکنون موفق به جمع کردن یک ریال هم نشده‌اید. آقای رهنما نام این حضور روی سکو‌ها عوام فریبی نیست؟

اما در خصوص همدلی و همزبانی

جناب آقای رهنما خاطرتان هست در ابتدای حضورتان چه مواضعی در خصوص فوتبال و باشگاه داماش و مدیریتش داشتید در آن زمان اهالی فوتبال از شما خواهش کردند برای ماندن تیم در لیگ بر‌تر کمی همدلی و همزبانی داشته باشید اما شما با تمام توان بر طبل اختلافات کوبیدید تا سرانجام تیم به دسته پایین‌تر سقوط کرد. حال که به گفته شما همدلی و همزبانی بین مسئولین شهری ,هیات فوتبال واداره کل و باشگاه صورت گرفته چرا جلسات دو ماهه شما نتیجه‌ای نداده و هیچ کمکی به تیم نشده در حالی که دیگر تیم شهر رشت به راحتی مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان دریافت می‌کند که البته به حق هم می‌باشد و باید هم به آن عزیزان کمک شود. در پایان امیدوارم شورای شهر رشت و شهرداری در جلسه پیش رو تصمیم لازم در مورد تیم داماش را بگیرند و مشکل داماش برای همیشه حل شود و البته نکاتی در خصوص گذشته و کارهای نا‌صواب افراد در سینه من هست که اجازه بدهید در سینه من باقی بماند.

teledintitled

Share