گزارش تصویری بازدید استاندار گیلان از جشنواره لاله های تالابی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا استاندار گیلان عصر امروز از نمایشگاه جشنواره لاله های تالابی انزلی که بر روی پل تاریخی غازیان برگزار شده است بازدید کرد.  محمد علی نجفی  در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به استعداد و توانمندی بندر انزلی در بخش های مختلف تصریح کرد […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا استاندار گیلان عصر امروز از نمایشگاه جشنواره لاله های تالابی انزلی که بر روی پل تاریخی غازیان برگزار شده است بازدید کرد.

 محمد علی نجفی  در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به استعداد و توانمندی بندر انزلی در بخش های مختلف تصریح کرد : تالاب انزلی تالابی منحصر به فرد بوده و اجرای این جشنواره از جمله اقدامات خوب و ماندگار به شمار می رود  .
وی اظهار داشت : برگزاری این گونه نمایشگاهها نمایانگر نعمات الهی بوده و باید از این نعماتی که خداوند به ما بندگان عنایت فرموده شکرگزار باشیم .

 وی با بیان اینکه با برگزاری چنین جشنواره هایی قطعاً مردم ایران با اندیشه ها این شهرستان بیشتر آشنا می گردند افزود : باید زیرساخت های مناسب را برای جذب گردشگران مهیا کنیم .
این نمایشگاه  با هدف شناساندن گل زیبا و منحصر بفرد لاله تالابی که فصل شکفتن آن فرا رسیده و توسعه گردشگری با چشم انداز ملی دارای ۲۰ غرفه شامل غرفه های محیط زیست ، بازی و سرگرمی کودکان ، عکس، پخش موسیقی زنده ، محصولات تالابی و صنایع دستی از تاریخ ششم مرداد آغازشده  و امشب پایان می یابد.

Share