شورای شهر و شهرداری شفت تندیس معلم فداکار را در میدان شفت نصب کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا عاشوری با تجلیل از خانواده معلم فداکار که با به خطر انداختن جان خود جان دانش آموزان گیلانی را نجات داد، خاطر نشان کرد: شورای شهر و شهرداری شفت در جهت تجلیل مقام ایثار و فداکاری تندیس معلم فداکار را در میدان شهرستان شفت نصب کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از صبح شفت , ناصر عاشوری در سومین یادواره معلم فداکار شفتی در مسجد جامع شهرستان شفت، اظهار کرد: هرپیشرفتی که در جامعه حاصل شود مرهون تلاش معلم است.

photo_2015-07-25_12-36-11وی با بیان اینکه تمام عملکرد معلم فداکار بوی رضای خدا را می داد، گفت: مرحوم حسن امیدزاده الگوی رفتاری و عملی ایثار را به نمایش گذاشت.

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس با اشاره به برگزاری سومین یادواره معلم فداکار شفتی، ابراز کرد: این مراسم باید هر سال پرشورتر و باشکوه تر از سال های قبل برگزار شود.

عاشوری در تجلیل مقام این معلم فداکار، تصریح کرد: از شورای اموزش و پرورش گیلان می خواهم یک مدرسه را در مرکز استان به نام این معلم ایثارگر گیلانی نامگذاری کنند.

وی در پایان با تجلیل از خانواده معلم فداکار که با به خطر انداختن جان خود جان دانش آموزان گیلانی را نجات داد، خاطر نشان کرد: شورای شهر و شهرداری شفت در جهت تجلیل مقام ایثار و فداکاری تندیس معلم فداکار را در میدان شهرستان شفت نصب کنند.

Share