حواشی سخنرانی احمدی نژاد در دانشگاه ایرانیان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا دیروز صبح دانشگاه غیر قانونی ایرانیان میزبان حدود ۴۵۰ نفر از مدیران دولت‌های نهم و دهم بود. بر اساس گزارش خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی و تسنیم این همایش در سکوت خبری و با برخورد های نامناسب مسئولان حاضر با خبرنگاران و عکاسان آغاز و ادامه یافت. ایرنا گزارش داد […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا دیروز صبح دانشگاه غیر قانونی ایرانیان میزبان حدود ۴۵۰ نفر از مدیران دولت‌های نهم و دهم بود.

IMG_4123بر اساس گزارش خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی و تسنیم این همایش در سکوت خبری و با برخورد های نامناسب مسئولان حاضر با خبرنگاران و عکاسان آغاز و ادامه یافت.

ایرنا گزارش داد که فضای امنیتی در اطراف سالن برگزاری همایش که به عنوان اردو نیز مطرح شده، حکم فرماست و ورود و خروج افراد بشدت کنترل و بویژه از ورود خبرنگاران جلوگیری می شود.

یکی از افراد حاضر به عنوان هماهنگ کننده همایش خطاب به خبرنگاران گفته است که برنامه اینجا خبری نیست و هیچ رسانه ای هم دعوت نشده و اگر خبرنگاری نیز دعوت شده به عنوان مهمان این محفل خصوصی بوده است.
این در حالیست که در چند روز گذشته اعلام این همایش رسانه ای شده و در فضای مجازی تبلیغات گسترده ای را انجام دادند حال مشخص نیست چرا همایشی که قرار نبوده از حضور خبرنگاران رسانه های مختلف در آن استفاده شود ظرف مدت یکی هفته با هیاهو ، اخبار مختلف و متنوعی در رسانه ها منتشر کردند و به استقبال آن رفتند؟ که اگر غیر از این هدف یعنی جار وجنجال به راه انداختن بود قاعدتا همچون دیگر جلسات خصوصی در ساختمان ولنجک باید در سکوت خبری برنامه های خود را پیش می بردند.

اما خبرنگاران حاضر در مراسم که البته پشت درهای بسته باقی ماندند از برخورد نامناسب مسوول ورود و خروج مراسم با خبرنگاران، گلایه کردند.

همچنین خبرگزاری جمهوری اسلامی گزارش داد که تعدادی از افراد ناشناس و لباس شخصی تردد خودروها و وسایل نقلیه را زیر نظر داشتند و دو موتور سوار به فراخور زمان در خیابان منتهی به مراسم و کوچه های اطراف آن گشت می زدند.

سید شمس‌الدین حسینی وزیر اقتصاد سابق هم درباره جمع‌بندی مذاکرات وین و نقد عملکرد اقتصادی دولت یازدهم سخنرانی کرده است.

همچنین محمود احمدی نژاد هم در این همایش گفت: در اینجا قرار نیست پاسخ هجمه‌های گسترده به دولت‌های نهم و دهم را بدهیم و امروز هرکس در وجودش انگیزه نادرستی دارد، بهانه‌ای پیدا می‌کند برای هجمه و توهین به دولت‌های نهم و دهم، هر کس هرچه در دست دارد، می‌زند، یک نفر سنگ و دیگری لگد می‌زند، یکی با شمشیر و دیگری با نیزه می‌زند، در واقع از ۶ جهت هجوم آورده‌اند.

Share