تیر اندازی یک سرباز وظیفه در پاسگاه مرزبانی رودسر و مجروح شدن فرمانده پاسگاه

به گزارش پایگاه الاع رسانی دیارمیرزا ، یک سرباز وظیفه که در این پاسگاه مدت پایانی خدمت سربازی خود را می گذراند به دلایلی که دست بررسی می باشد اقدام به تیر اندازی ۱۲۰ تیر هوایی نموده است.

به گزارش پایگاه الاع رسانی دیارمیرزا ،به نقل از رصد رودسر ; یک سرباز وظیفه که در این پاسگاه مدت پایانی خدمت سربازی خود را می گذراند به دلایلی که دست بررسی می باشد اقدام به تیر اندازی ۱۲۰ تیر هوایی نموده است.

indexیک منبع آگاه که نخواست اسمش فاش شود خبر تیر اندازی در پاسگاه مرزی شهرستان رودسر را تایید کرد.

وی اظهار کرد: یک سرباز وظیفه که در این پاسگاه مدت پایانی خدمت سربازی خود را می گذراند به دلایلی که دست بررسی می باشد اقدام به تیر اندازی ۱۲۰ تیر هوایی نموده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از تیر های شلیک شده به بدن ستوان دوم شیر پور فرمانده پاسگاه مرزبانی شهرستان رودسر برخورد کرده افزود: وضع عمومی فرمانده مرزی این شهرستان مساعد گزارش شده است.

وی در ادامه گفت: این سرباز بر اساس گزارشات بدست آمده از قرص های آرامش بخش استفاده می کرد و در محل اول خدمت خود در سیستان و بلوچستان سابقه تیراندازی داشته است.

منبع آگاه اضافه کرد: این سرباز پس از اتمام تیر اندازی در ساحل اقدام به فرار کرده که پس مدتی توسط نیروهای انتظامی دستگیر می شود.

Share