اینستاگرام نوبخت از دسترس خارج شد+بیانیه نوبخت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از باشگاه خبرنگاران , صفحه منتسب به سخنگوی دولت در اینستاگرام به دلایل نامعلومی از دسترس خارج شد. ظاهرا حذف صفحات مسئولان ایران از اینستاگرام ادامه دارد، اینبار صفحه محمد باقر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از دسترس خارج شده است.سخنگوی دولت در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از باشگاه خبرنگاران , صفحه منتسب به سخنگوی دولت در اینستاگرام به دلایل نامعلومی از دسترس خارج شد.

۱۹۸۰۶۵_۴۶۱ظاهرا حذف صفحات مسئولان ایران از اینستاگرام ادامه دارد، اینبار صفحه محمد باقر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از دسترس خارج شده است.سخنگوی دولت در اطلاعیه ای ضمن اعلام این خبر نوشت: ” مدتی قبل با اصرار مشاوران و دوستان تصمیم به راه اندازی صفحه اینستاگرام گرفتم. صفحه ای به آدرس @dr.nobakht شروع به فعالیت کرد…خدارو شکر بیشتر با استقبال مواجه شدیم تا انتقاد..

هر چند انتقاد را هم با جان و دل میپذیریم.. روند خوبی رو داشت صفحه اما…دیروز بود که متوجه شدیم صفحه در دسترس نیست. صفحه @dr.nobakht بصورت کاملأ ناگهانی و بدون هیچ هشدار و علائمی محو شد و از دسترس ما خارج…حالا نمیدانیم هک شده ایم یا اینکه اتفاق دیگریست.

با تحقیقاتی که بعمل آمد ، مثل اینکه بازگرداندن آن صفحه تقریبأ امری غیرممکن خواهد بود.به همین جهت تصمیم برآن شد که گروه دوباره با صفحه ای جدید شروع به کار کند…

ما هم از اتفاقی که افتاده به شدت در شوک هستیم،

اما چه میشه کرد…

فقط اینکه برادران بدانند ما اینبار جدی تر، محکم تر و با تدبیر تر بر این عرصه قدم خواهیم گذاشت…

منتظر حمایت های بی دریغ شما هستیم. حمایت هایی همچون قبل.

با تشکر محمدباقر نوبخت حقیقی سخنگوی دولت تدبیر و امید”

Share