اظهارات الماسخاله کاملا کذب است/این شایعات را به راه انداختند تا نتوانم داماش را در اختیار بگیرم/هواداران داماش نگران نباشند

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مالک کنونی داماش در مورد رئیس هیات فوتبال استان گیلان تصریح کرد: همانگونه که ایشان شایعاتی در بندر انزلی برای من به راه انداختند تا ملوان را به افراد مورد نظر خودشان بدهند همان کار و شایعات را در رشت راه انداختند تا نتوانم داماش را در اختیار بگیرم و به فرد دیگری واگذار کنند.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا جواد شهبازی مالک جدید داماش گیلان در گفتگو با خبرنگار دیارمیرزا صحبت های قربانعلی الماسخانه ، رئیس هیات فوتبال استان گیلان را که در گفتگو با یک خبرگزاری انجام شده است را کذب خواند .
shahbazi۲۲۲۲شهبازی که گویا بسیار عصبانی بود در ابتدا عنوان کرد: ایشان در مصاحبه ای گفته اند بنده انصراف داده ام و نتوانستم پول به حساب باشگاه واریز کنم اما حرف های وی کاملا کذب است زیرا اصلا قرار بر این نبوده است که پولی به حساب باشگاه واریز شود.
وی ادامه داد: پیشنویش قرارداد را امضاء کرده ایم اما گویا ایشان در جریان موضوع جلسه ای که در آن روز تشکیل شده بود نیستند.
متقاضی پیشین ملوان و مالک کنونی داماش در مورد رئیس هیات فوتبال استان گیلان تصریح کرد: همانگونه که ایشان شایعاتی در بندر انزلی علیه من به راه انداختند تا ملوان را به افراد مورد نظر خودشان بدهند همان کار و شایعات را در رشت راه انداختند تا نتوانم داماش را در اختیار بگیرم و آن را به فرد دیگری واگذار کنند.

شهبازی در پایان با بیان اینکه هواداران داماش نگران نباشند اظهار داشت: تا آخر هفته آتی تیم را به صورت کامل تحویل گرفته و مدیرعامل ، سرمربی و بازیکنان جدید را برای فصل بعد انتخاب و معرفی می کنیم و مجوز باشگاه داماش را نیز خواهیم گرفت .

Share