مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انصاری و نورانی برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رئیس ستاد اقامه نماز استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انصاری و نورانی گفت : اخلاق و وفای به عهد عامل اصلی برای خدمت به مردم است که این ویژگی ها در این شهیدان برجسته بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید انصاری تنها استاندار شهید کشور و شهید نورانی معاون عمرانی وی و نکوداشت ۲۵۷ شهید کارمند استان با حضور استاندار گیلان، خانواده های این شهدا، مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی استان و اقشار مختلف مردم صبح امروز در حسینیه شهدای گمنام سپاه قدس استان برگزار شد.

jpg4325 در این مراسم رئیس ستاد اقامه نماز استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انصاری و نورانی گفت : اخلاق و وفای به عهد عامل اصلی برای خدمت به مردم است که این ویژگی ها در این شهیدان برجسته بود.

 حجت الاسلام حجازی عمل به سیره ی ائمه معصومین را رمز موفقیت و سعادت انسانها دانست و افزود : ائمه معصومین بهترین الگو برای یاران راستین آنان هستند.

وی ایمان، تقوا و عمل صالح را از شاخصه های نیکوکاری عنوان و خاطر نشان کرد : انفاق مال و کمک به درماندگان از دیگر شاخصه های نیکوکاران است.

در ادامه این مراسم استاندار با اهدای لوح تقدیر به خانواده شهیدان انصاری و نورانی از آنان تجلیل به عمل آورد.
شهید انصاری استاندار اسبق گیلان و شهید نورانی معاون عمرانی اش پانزدهم تیر ماه سال ۱۳۶۰ در چهارمین روز ماه مبارک رمضان در مسیر عزیمت به استانداری به دست منافقان کوردل در خیابان لاکانی رشت به شهادت رسیدند.

 jpg4320 jpg4321 jpg4322 jpg4323

Share