فرمانده جدید سپاه ناحیه رودسر معارفه شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا صبح امروز با حضور فرمانده سپاه قدس گیلان مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه رودسر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از کلاچای نیوز ,صبح امروز با حضور فرمانده سپاه قدس گیلان مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه رودسر برگزار شد.

 فرمانده سپاه قدس گیلان در این مراسم گفت: پشتکار و نیت خیر سرهنگ عصامی در اجرای پروژه ها باعث شد بتواند تحولی در خدمات سپاه این ناحیه ایجاد نماید و تعامل سازنده با مسئولین اجرایی گام های مثبتی در ایجاد فضای دو طرفه و به تبع آن محرومیت زادیی برداشته شود.

سردار محمد عبد الله پور با تاکید براینکه وظیفه سپاه پاسداری از خون شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی بوده است افزود:کشور ایران به همت مردم و ایستادگی آنها در برابر فشار های همه جانبه در طول پیروزی انقلاب توانسته نقشه های شوم دشمنان را نابود کند.

فرمانده سایق سپاه ناحیه رودسر نیز در این مراسم اظهار کرد: مسئولیت به عنوان خدمتی به ناچیز در برابر ایثار گری مردم محسوب می شود که با تحمل فشار های مختلف همیشه در عرصه های مهم و حساس حضور پیدا کرده و باعث سربلندی نظام اسلامی می شوند.

سرهنگ حسین مصطفی‌پور فرمانده جدید سپاه ناحیه رودسر شد .وی پیش از این فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه بود.

تودیع-معارفه-فرمانده-سپاه تودیع-معارفه-فرمانده-سپاه۱ تودیع-معارفه-فرمانده-سپاه۲ تودیع-معارفه-فرمانده-سپاه۳

Share