فرزندان ملت باحرکت در مسیر ارزش‌های انقلاب مقطع مهم تاریخی را در کشور رقم زدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا آیت الله زین العابدین قربانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه رشت و محمدعلی نجفی استاندار گیلان به مناسبت توافق هسته ای پیام مشترکی صادر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا آیت الله زین العابدین قربانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه رشت و محمدعلی نجفی استاندار گیلان به مناسبت توافق هسته ای پیام مشترکی صادر کردند.

ghorbaniمتن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

« اِن تَنصُروا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم »
” سوره محمد/ آیه۷”

موفقیت  و پیروزی دیپلماسی کشور در مذاکرات هسته‌ای موجی از شادی و غرور را در سراسر ایران  ایجاد کرده و بار دیگر همچون برگ زرینی بر تارک انقلاب اسلامی می‌درخشد؛ سرزمین کهن ایران به درازای تاریخ پرفراز و نشیبش، روزهای پرافتخار بی شماری دارد که هریک از آنها برای اعتبار و تفاخر ملت‌ها کافی است و این افتخار آفرینی ها پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز  به اوج خود رسید و ملت ایران بارها از امتحانات الهی سربلند بیرون آمد. بی شک فرزندان این ملت در تیم مذاکره کننده همراه با رعایت خطوط قرمز و حرکت در مسیر آرمانها و ارزش های انقلاب اسلامی با قدرت و عزت در مقابل زیاده خواهی های دنیای استکبار ایستادگی کردند و حقانیت و اقتدار ایران اسلامی را در نزد جهانیان به اثبات رساندند و مقطع مهم تاریخی را در کشور رقم زدند.

بی‌تردید ایجاد این فضای جدید که به احقاق حقوق هسته ای و بهره‌گیری بهتر از فرصت‌ها ، سرمایه‌های ملی، فرهنگی و اقتصادی منجر شده در سایه هدایت‌های داهیانه ی مقام معظم رهبری ، حمایت همه‌جانبه رئیس‌جمهور و همدلی و همکاری مردم فهیم  وایستادگی آنان در برابر تحریم ها و فشارهای ظالمانه ۱۲ ساله دنیای استکبار وانتخاب هوشمندانه شعار تدبیر و امید در انتخابات ۲۴خرداد سال ۹۲ بدست آمده است.

جا دارد این موفقیت بزرگ که حاصل همدلی و همزبانی دولت و ملت در جهت حفظ منافع ملی کشورمان است را به رهبر معظم انقلاب، ریاست محترم جمهور، وزارت امور خارجه و خانواده‌های معزز شهدا بالاخص شهدای هسته ای و ملت بزرگ وسرافراز ایران اسلامی تبریک عرض نموده و امیدواریم همواره شاهد اعتلای روزافزون عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی، درتمامی عرصه ها باشیم.

Share