سرپرستی ۵۵ کودک در ۵۵ محله رشت توسط شهرداری و اعضای شورای شهر رشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،سرپرستی ۵۵ کودک در ۵۵ محله شهررشت توسط مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی پذیرفته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،سرپرستی ۵۵ کودک در ۵۵ محله شهررشت توسط مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی پذیرفته شد.

hasani_5747علیرضا حسنی ، سخنگوی شهرداری رشت اعلام کرد: به برکت ماه مبارک رمضان و در راستای اجرای ملموس و واقعی رویکرد شهرداری رشت در توجه ویژه  به مناطق کم برخوردار و توزیع عادلانه امکانات ، بر اساس طرح پیشنهادی دکتر ثابت قدم ، شهردار رشت، و با تاکید و پیگیری  نیکومنش ، ریاست کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر،  پنجاه و پنج کودک در پنجاه و پنج محله از سطح شهر، تحت حمایت های مادی و معنوی پنجاه و پنج تن از مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر  قرار خواهند گرفت.
سخنگوی شهرداری رشت در خصوص اجرای این طرح گفت: پس از دیدار های مردمی دکتر ثابت قدم، و بازدید ایشان از مناطق سطح شهر، طرح مذکور ارائه و با استقبال مدیران شهرداری مواجه گردید.

وی افزود: هم اکنون مقدمات این امر خیرخواهانه، که بنا بر احادیث و روایات  در شرع مقدس اسلام نیز دارای جایگاهی والاست، توسط سازمان فرهنگی و ورزشی و مشاور محترم شهردار در امور مساجد، در حال پیگیری است.

علیرضا حسنی در خاتمه، ایام ماه مبارک رمضان را بهترین زمان جهت اجرای این طرح خواند و گفت: امیدواریم با همکاری کلیه مدیران و بهره مندی از ظرفیت های معنوی این ماه ، بتوانیم موجبات خرسندی شهروندان را فراهم نماییم چرا که امام سجاد (ع) می فرمایند: و اَجرِ للنّاسِ عَلَی یَدِیَ الخَیرَ وَ لَا تَمحَقهُ بِالمَنِّ و هَب لِی مَعَالِیَ الأَََ خلاق ِ، و اعصِمنِی مِنَ الفَخرِ « می خواهم به مردم خدمت بی منت کنم و با تمام قوا به همه مردم بدون منت خیر برسانم».

Share