تجسس در زندگی شخصی هنرمندان/تعدادی از بازیگران تلویزیون ممنوع‌الکار می‌شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظارت بر صدا و سیما گفت:‌ در جلسه شورای نظارت بر صدا و سیما مصوب شد که از همکاری رسانه ملی با هنرمندانی که عکس خلاف شرع از خود در فضای مجازی منتشر کرده‌اند جلوگیری شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظارت بر صدا و سیما گفت:‌ در جلسه شورای نظارت بر صدا و سیما مصوب شد که از همکاری رسانه ملی با هنرمندانی که عکس خلاف شرع از خود در فضای مجازی منتشر کرده‌اند جلوگیری۱۳-۱۱-۲۴-۱۰۹۷untitled.png شود.

سیدرمضان شجاعی کیاسری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره قطع شبکه‌های مختلف صدا و سیما که از طریق ماهواره عرب‌ست در کشورهای افریقایی دریافت می‌شد، گفت: به علت پرداخت نشدن کمک‌های ارزی دولت به رسانه ملی، این مشکل پدید آمده است.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظارت بر صدا و سیما افزود: ایران ماهواره‌های دیگری در اختیار دارد که باید تلاش شود با استفاده از این ماهواره‌ها، دوباره مخاطبان صدا و سیمای جمهوری اسلامی در آفریقا بتوانند از امکان مشاهده تصاویر شبکه های ایرانی بهره مند شوند.

وی همچنین گفت: در جلسه شورای نظارت بر صدا و سیما مصوب شد که از همکاری رسانه ملی با هنرمندانی که عکس خلاف شرع از خود در فضای مجازی منتشر کرده‌اند جلوگیری شود.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بسیاری از هنرپیشه‌ها در صفحات اجتماعی خود عکس خلاف شرع منتشر می‌کنند. اینها کسانی هستند که چون می‌خواهند از طریق صداوسیما نان بخورند با پوشش مناسب در رسانه ملی ظاهر می‌شوند ولی در صفحات اجتماعی ارزش‌ها را زیر پا می‌گذارند و حرمت همکاری با رسانه جمهوری اسلامی را زیر سؤال می‌برند.

شجاعی کیاسری افزود: همه جای دنیا مرسوم است کسانی که می‌خواهند با رسانه ملی همکاری کنند باید اصولی را رعایت کنند و آزاد نیستند هر کاری انجام دهند.

/تسنیم

Share