ساختمان آیتی به ایجاد بنگاه های اقتصادی جدید و ارتقاء دانش فنی واحدها کمک می کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت :ساختمان آیتی به منظور ارائه خدمات رایگان به واحدهای صنعتی در حال ساخت می باشد . طهمورث لاهوتی اشکوری در بازدید از ساختمان کسب و کار (آیتی) شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت : این ساختمان به منظور ارائه خدمات رایگان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت :ساختمان آیتی به منظور ارائه خدمات رایگان به واحدهای صنعتی در حال ساخت می باشد .
۲۳طهمورث لاهوتی اشکوری در بازدید از ساختمان کسب و کار (آیتی) شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت : این ساختمان به منظور ارائه خدمات رایگان به واحدهای صنعتی در حال ساخت می باشد و بوسیله متخصصین و مشاورین حرفه ای مدیریت می شود و هدف اصلی آن افزایش ثروت در جامعه از طریق ارتقاء فرهنگ نوآوری و رقابت سازنده میان شرکت های حاضر در ساختمان و موسسه های متکی بر علم و دانش است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان درخصوص اینکه چه اقداماتی در این ساختمان صورت می گیرد بیان داشت: کمک به ارتقاء دانش فنی واحدهای فناوری به منظور رقابت در عرصه جهانی ، ایجاد فضای مناسب فعالیت علمی و مهندسی برای جذب دانشمندان و متخصصان داخل و خارج از کشور ، ایجاد بستر مناسب برای فعالیت واحدهای تحقیق و توسعه در شهرک و کمک به ایجاد بنگاه های اقتصادی جدید از جمله اقداماتی است که در این ساختمان صورت می پذیرد .
طهمورث لاهوتی اشکوری در خصوص ویژگی های ساختمان کسب و کار بیان داشت : قابلیت دسترسی ساده به آن بصورت فیزیکی و مجازی ، دارای ساختار ستادی کوچک ولی توانمند و مدیریت با تجربه در راهبری امور فناوری ، دارای توان تدارک امکانات و خدمات با ارزش افزوده بالا
و گرایش به خودگردانی در نگهداری مجموعه و پشتیبانی دولت در راهبری نرم افزاری از جمله ویژگی های آن می باشد .
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در خصوص میزان پوشش عملیاتی این طرح گفت : پوشش عملیاتی این طرح ، فعالیت در نواحی بسیار نزدیک به محل استقرار آن یعنی نواحی ای است که منابع خود را از آنها تامین می کند ، ولی به هر صورت می تواند خدماتی را به خارج از این نواحی نیز ارائه دهد.
وی در ادامه بیان داشت : صنایع کوچک و متوسط بیش از گذشته بعنوان محرک اصلی برای توسعه محسوب شده و منبع اصلی اشتغال می باشد. نوآوری در همه زمینه ها تنها راه حل پیش روی هر کس برای پیدا کردن بازار فروش بزرگتر و وسعت بخشیدن به دیدگاهش برای عمل و افزایش رقابت می باشد . بنابراین چنین مراکزی با ایجاد ساختارهایی از پیش تعیین شده که با گذشت زمان بدست آمده اند ، وظیفه به اشتراک گذاشتن اطلاعات ، ارزیابی سیستم ها و انتقال تجربیات به واحدهای نوپا را بر عهده دارند.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در پایان بیان داشت : تبدیل شدن به یک کانون بین‌المللی کسب و کار از اهداف کلیدی ساخت این ساختمان می باشد . از این رو هدف ما ، تقویت زیربنای صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در داخل کشور و ایجاد روابط استراتژیک با شرکت‌های خارجی، می باشد.
لازم به ذکر است ، این ساختمان در فضایی بالغ بر ۴۰۰۰ متر مربع و با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت می باشد .

Share