پاسخ حجت‌الاسلام احمدی به سایت احمدی‌نژادی:مگر قرار است مادر چاوز را بغل کنم؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در پی انتشار گزارش «هتاکی مجدد عضو فرتوت شورای عالی انقلاب فرهنگی به دکتر احمدی نژاد» در یک سایت حامی دولت سابق دفتر حجت الاسلام والمسلمین احمدی، «عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی»و«رئیس سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی»جوابیه ای به دولت بهار ارسال کرد که متن آن به […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در پی انتشار گزارش «هتاکی مجدد عضو فرتوت شورای عالی انقلاب فرهنگی به دکتر احمدی نژاد» در یک سایت حامی دولت سابق دفتر حجت الاسلام والمسلمین احمدی، «عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی»و«رئیس سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی»جوابیه ای به دولت بهار ارسال کرد که متن آن به شرح زیر است:

ahمدیر محترم سایت خبری دولت بهار
با سلام و احترام،

«عنوان عضو فرتوت شورای عالی انقلاب فرهنگی» در سایت شما به سمع آقای دکتر احمدی رسید، خندیدند و گفتند به دوستان بگویید: مگر قرار است مادر هوگو چاوز را بغل کنم یا با او ازدواج کنم که فرتوت بودن مشکلی ایجاد کند؟!

با احترام

رئیس دفتر ریاست «سمت»

گفتنی است دکتر احمدی چندی پیش گفته بود: تا آنجایی که شنیده‌ام رییس جمهوری قبلی یک‌هزار میلیارد تومان به دانشگاه پیام نور داد تا دانشگاه آزاد اسلامی را از رونق بیاندازند. حجت‌الاسلام احمد احمدی در همایش هشت دهه علوم اجتماعی در دانشگاه تهران در دانشکده علوم اجتماعی این دانشگاه، گفت: در آن سال‌ها خرابی‌هایی در کشور پدید آمد که شاید اصلاح آن خرابی‌ها یک قرن طول بکشد و این دولت به قدری خرابی بوجود آورد که سال‌ها خواهد گذشت و شاید فقط بتوان دانشگاه‌ها را اصلاح کرد. این استاد دانشگاه تهران در ادامه از پژوهشگران و اساتید دانشکده علوم اجتماعی این دانشگاه خواست تا با ارائه طرح‌ها و پروژه‌های پژوهشی به بررسی این مشکلات بپردازند و افزود: این مشکلات را بررسی کنید و ببینید چه بلایی بر سر دانشگاه آزاد، دانشگاه‌های علمی کاربردی و دانشگاه پیام نور آوردند. وی تأکید کرد: نتایج بررسی‌های این مشکلات را مردانه به مطبوعات بدهید و سخنرانی کنید. چون وی دوباره فعالیت‌هایی را شروع کرده ولی باید گفت، هر چیزی هم حدی دارد که یک نفر بعد از این همه تبهکاری دوباره بخواهد کاری کند و معتقدم این کار وی خندیدن به ریش همه مردم است.

Share