هشدار انصار حزب‌الله به ناطق‌نوری/سایت توکلی:شریعتمداری عذرخواهی کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا انصار حزب‌الله گلستان درخصوص احتمال سخنرانی حجت‌الاسلام ناطق‌نوری و سیدحسن خمینی در یادواره سقوط هواپیمای «یاک ۴۰» و درباره احتمال تکرار واقعه شیراز در حمله به علی مطهری هشدار داد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا تحولات در گذر است و خبر هیچ ‌گاه متوقف نخواهد شد. خبرهایی رسمی و ‌گاه غیر رسمی؛ خبرهای که مورد توجه قرار می‌گیرد ‌یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند.

تابناک نوشت:
پیشنهاد سردار قاسمی به هاشمی و ظریف

گوشه-کنارure3همایش «یمن تنها نمی‌ماند» روز گذشته با حضور سردار سعید قاسمی، مجروحان یمنی و جمعی از مردم پایتخت روز گذشته در فرهنگسرای اندیشه برگزاری شد. قاسمی بیان داشت: سفرای ما، وزیر خارجه ما و آقای هاشمی رفسنجانی باید سخنان سال ۶۶ امام را بخوانند و مرور کنند. آقای هاشمی در مرگ ملک عبدالله در پیامی اظهار تسلیت کرد و برای او از درگاه باری تعالی مغفرت و علو درجات نمود و همچنین ناراحت شد که کسی مانند آیت الله جنتی آن سخنان را در نماز جمعه مطرح کرد.وی افزود: بسیار متاسفم که این افراد خود را هم رای امام می دادند و معلوم نیست اینها امروز استحاله شده اند یا از ابتدای انقلاب خراب بودند. خدا را شکر شما والیان ما نیستید وگرنه مثل پسر شاه حسین اردنی می خواستید ۴۰ روز برای مرگ ملک عبدالله عزای عمومی اعلام کنیم.

هشدار انصار حزب‌الله به ناطق‌نوری

انصار حزب‌الله گلستان درخصوص احتمال سخنرانی حجت‌الاسلام ناطق‌نوری و سیدحسن خمینی در یادواره سقوط هواپیمای «یاک ۴۰» و درباره احتمال تکرار واقعه شیراز در حمله به علی مطهری هشدار داد.روزنامه شرق با اعلام این خبر در ادامه آورده که در این هشدار آمده ‌است: «انصار حزب‌الله گلستان اعلام کرد طبق شنیده‌ها گویا قرار است برای یادواره مرحومان حادثه سقوط هواپیمای یاک ۴۰ که در آن تعدادی از نمایندگان استان گلستان رحلت کردند، حجت‌الاسلام ناطق‌نوری یا سیدحسن خمینی سخنرانی نمایند.»در انتهای این هشدار هم آمده ‌است: «انصار حزب‌الله گلستان تا روز یادواره تمامی حرکات را رصد می‌کند و به بانیان مراسم هشدار می‌دهد که همانند شعار دولت اعتدال در مسیر قانون و عدالت حرکت کنند و فضایی را فراهم نکنند تا حوادثی چون شیراز به وجود بیاید».

بمب ساعتی دولت دهم برای دولت یازدهم

سعید لیلاز – کارشناس اقتصادی – در روزنامه ایران نوشت: اگر قرار بود برنامه هدفمندسازی یارانه‌ها در دولت یازدهم کلید بخورد، شاید بهترین پیشنهاد این بود که بازگردیم به روح برنامه چهارم توسعه که در دولت اصلاحات نوشته شد و هرگز هم به اجرا درنیامد. در آن صورت، شاید هرگز به هیچ یک از گروه‌ها و دهک‌های اجتماعی یارانه نقدی پرداخت نمی‌شد، بلکه دولت این اجازه را می‌یافت که درآمد حاصل از افزایش قیمت حامل‌های انرژی را برای گروه هدف یعنی محرومان اجتماعی و نیز بهبود وضعیت بهداشت و درمان، کشاورزی و تولید جامعه صرف کند. با این همه؛ چه می‌شود کرد که هدفمندی یارانه‌ها به شکل موجود، بمب ساعتی است که دولت احمدی‌نژاد برای دولت روحانی به میراث گذاشته است و بر اساس آن، تاکنون پرداخت نقدی به فهرست یارانه‌بگیران بدون هیچ استثنایی صورت گرفته است. هر چند، به عنوان کسی که تاکنون دیناری یارانه دریافت نکرده است، معتقدم پرداخت یارانه از محل درآمد حاصل از افزایش قیمت حامل‌های انرژی، حق همه ایرانیان – اعم از فقیر و غنی – است. بنابراین؛ مخالف حذف بعضی از یارانه‌بگیران هستم، مگر آنکه خود افراد، داوطلبانه از دریافت یارانه انصراف دهند.

می‌ترسم روزی آسانسور فدراسیون با لهجه اصفهانی بالا و پایین برود!
امیر عابدینی که در کارنامه‌ مدیریتی‌اش ریاست بر فدراسیون فوتبال و مدیر عاملی پرسپولیس را دارد، هر کس که می‌‌خواهد برای خدمت به فوتبال وارد گود شود و مسئولیتی را قبول کند باید از راه‌های قانونی باشد. اینکه شخصی بخواهد با توجه به حمایت‌های یک مقام ارشد دولتی وارد فوتبال شود و باند و جناح بازی در فوتبال به راه بیندازد هم کار قشنگی نیست و هم اینکه کار غیر قانونی است. اینکه آقای X بیاید و با خود هم آقای Y را بیاورد که درست نیست. می ترسم از روزی که بخواهیم از آسانسور فدراسیون فوتبال استفاده کنیم و فدراسیون با لهجه اصفهانی ما را بالا و پایین ببرد.

بهانه تروریستی مانع حضور قاریان ایرانی در مصر

وزارت اوقاف مصر از دعوت قاریان سه کشور ایران، قطر و ترکیه به بیست و دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن در این کشور سر باز زده و دلیل آن را حمایت این سه کشور از تروریسم خوانده و در مورد ایران، بهانه «تلاش برای بسط‌ شیعه‌گری» را نیز ذکر کرده است. در پاسخ، حسن ربیعی سخنگوی سازمان اوقاف گفته «دعوت نکردن از قاریان و حافظان ایرانی و بیان اظهارات سیاسی تحریک آمیز، بیشتر برای خوشایند صهیونیست‌ها و حامیان کودک‌کش آن‌هاست».

سایت احمد توکلی: شریعتمداری عذرخواهی کند

الف سایت نزدیک به احمد توکلی نماینده تهران در مجلس، ادعای شریعتمداری در سرمقاله روز سه‌شنبه کیهان در باره نظر رهبر انقلاب در باره انتشار فکت شیت مذاکرات هسته‌ای را خلاف واقع دانسته و خواستار عذرخواهی وی شده است. شریعتمداری در این مطلب مدعی درخواست علنی رهبر انقلاب برای انتشار فکت‌شیت مذاکرات هسته‌ای شده بود، در حالی که آنچه رهبری بر آن تاکید داشته‌اند در جریان قراردادن مردم از جزئیات است نه الزاما ارائه فکت شیت رسمی

پرداخت ۱۸۰ میلیاردی به وکیل برای آلوده کردن هوا

در حالیکه بسیاری از بیماران سرطانی و .. به دلیل آلودگی هوای اراک از هزینه مخارج خود بازمانده‌اند، انتشار خبر و اسناد پرداخت حق الوکاله ۱۸۰ میلیارد ریالی به وکیل توسط مدیر شرکت ایرالکو، توسط یک سایت محلی در استان مرکزی بهت و اعتراض شهروندان اراکی را به دنبال داشته است.

 resized_492984_968

اخراج دو مشارکتی از حزب اتحاد ملت

دخیل عباس زارع‌زاده سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور در جلسه روز گذشته کمیسیون شوراهای مجلس گفته در جلسه کمیسیون شوراهای مجلس با حضور رحمانی فضلی و مقیمی معاون سیاسی این وزارتخانه، وی توضیح داده که اعضای حزب مشارکت در حزب اتحاد حضور ندارند و دو نفر از حزب مشارکت حضور داشتند که حذف شدند.

ادعای خطرناک حسن عباسی علیه رئیس‌جمهور

حسن عباسی چهره سیاسی که سابقه انتقاد وی از حسن روحانی به دوره اصلاحات بر می‌گردد، در سخنرانی اخیر خود در یک جمع دانشجویی، ادعاهای دو سال پیش روزنامه اسرائیلی یدیوت احارانوت را برای حمله به رئیس‌جمهور مورد استناد قرار داده است. مطلب مورد استناد عباسی، بازنشر مطلبی مربوط به سال ۱۹۹۴ در این روزنامه اسرائیلی است که در ان ادعاهایی در باره محتوای مذاکره ادعایی روحانی و امیرام نیر در اوت ۱۹۸۷ در پاریس مطرح شده است.

Share