نعیمی رز: منابع مالی تبلیغات انتخابات مجلس شفاف سازی شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی،کشور را نیازمند قانون جامع مالی انتخاباتی دانست تا منابع مالی برای همگان شفاف سازی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، کشور را نیازمند قانون جامع مالی انتخاباتی دانست تا منابع مالی برای همگان شفاف سازی شود.
naeimiصفر نعیمی رز،نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی بر شفاف سازی منابع مالی در تبلیغات انتخابات مجلس، تاکید کرد و افزود: بنده به عنوان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  و سخنگوی فراکسیون اکثریت مجلس با این مسئله، که هزینه های انتخابات مجلس شفاف سازی شود، موافق هستم.

وی در ادامه گفت: بنده همیشه با پول های کثیفی که در جریان انتخابات و تبلیغات نمایندگان خرج می شود، بسیار مخالف بوده و هستم. در زمینه رفع این مشکل، مسئولین اجرایی کشور با تدبیر خود می توانند، این معضل را به راحتی حل کنند. این موضوع به صورت کلی در دستان وزارت کشور قرار دارد.اگر وزارت کشور از حواشی سازی، جریان بازی و جانب داری گروه ها خودداری کند و بی طرفانه در عرصه انتخابات حضور داشته باشد و انتخابات را به صورت کامل و جامع رصد کند،  می تواند در این قضیه موفق عمل کند.

وی در پایان، در پاسخ به  سوال مبنی بر اینکه، روند شفاف سازی منابع مالی انتخابات نیازمند قانون می باشد یا خیر گفت: اگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی این موضوع را در قالب یک طرح و لایحه ای به مجلس ارئه بدهند،صد در صد رای بالایی را کسب می کند و می تواند به یک قانون جامع و کامل تبدیل شود، تا به عنوان خط مشی  نمایندگان در انتخابات قرار بگیرد./خبرانلاین

ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جبار کوچکی نژاد،مهرداد لاهوتی،ناصر عاشوری،حمیدرضا خصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفر نعیمی رز،عطالله حکیمی،

Share