تقاضای بازگشت لاریجانی به دایره اصولگرایی/هشدار درباره اپیلاسیون در آرایشگاه‌ زنانه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا گروهی از جریان‌ها در قزوین با انتشار نامه سرگشاده‌ای به مقام‌های محلی نسبت به گسترش ارائه خدمات «اپیلاسیون کامل بدن» در آرایشگاه‌های زنانه این استان هشدار دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا تحولات در گذر است و خبر هیچ ‌گاه متوقف نخواهد شد. خبرهایی رسمی و ‌گاه غیر رسمی؛ خبرهای که مورد توجه قرار می‌گیرد ‌یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند.

تابناک منتشر کرد:

روایت وزیر رفاه از دستور بی سر و صدای رئیس جمهور

علی ربیعی که در دیدار با آیت‌الله ناصر مکارم‌ شیرازی سخن می‌گفت، اظهار داشت: ساماندهی بی سر و صدای یارانه افراد ثروتمند را از قبل از عید شروع کردیم.وزیر گوشه-کنارure3تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود:‌ رئیس‌جمهور ‌قبل از عید به من دستور دارد که ساماندهی بی سر و صدای یارانه ثروتمندان را شروع کنیم و این کار را به شکلی صورت دهیم که این اقدام در جامعه اثر بدی به جای نگذارد.وی گفت: ما این ساماندهی را از ۳۰ هزار نفر شروع کردیم و تا ۵۰ هزار نفر و سپس ۱۰۰ هزار و ۲۰۰ هزار نفر نیز پیش رفتیم. همچنین در کنار آن نظام اعتراض به حذف یارانه را طراحی و اجرا کردیم.ربیعی خاطرنشان کرد: قصد خبری کردن این موضوع را نداشتیم اما یکی از نشریات خبری زد و مجبور به موضع گیری ضعیفی شدیم. من شخصاً در مرکز اعتراض به اعتراضات مردم رسیدگی کردم و دیدم که کسی که ماشین ۱۷۰ میلیونی داشت، از حذف یارانه خود معترض بود و می‌گفت این یارانه حق من است.

سخن هاشمی علت حساسیت نسبت به بیت امام!

محسن غرویان استاد حوزه و دانشگاه ضمن ابراز تاسف از تهدید سیدحسن خمینی از سوی گروه های خودسر خواستار جلوگیری از ادامه این گونه برخوردها شد. وی در بخش دیگری از گفت و گو با انتخاب گفت: آقای هاشمی از سید حسن آقا به عنوان علامه و استاد درس خارج حوزه یاد کردند و بیت حضرت امام و فرزندان حاج احمد اقا را تجلیل کردند. وی افزود: این سخنان باعث یک سری حساسیت ها و دلواپسی ها و متاسفانه عداوت و کینه هایی شده است

معاون رئیس جمهور :از احمدی نژاد کمتر شاکی داریم

الهام امین زاده معاون حقوقی رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه قانونگرایی و تبعیت از قانون در دولت تدبیر و امید به صورت جدی مورد توجه قرار گرفت، تصریح کرد: شکایت از دستگاهها و سازمانها کاهش ۱۴ درصدی یافته که این امر موجب کاهش آمار دعاوی و هزینه ها شده است تا دستگاههای دولتی کمتر راهی محاکم قضایی شوند.

دولت ها قبل فعالیت انتخاباتی پنهانی می کردند

پرویز سروری قائم‌مقام جمعیت رهپویان گفت: اگر در دولت‌های قبلی، تحرکات جناحی و حزبی می‌شد، به صورت پنهان صورت می‌گرفت و همه آن را نفی و رد می‌کردند، اما الان دولت این موضوع را علناً دارد ترویج می‌کند و می‌گوید عناصر مسئول دولتی می‌توانند کار حزبی در مقام دولتی خود انجام دهند.وی در گفت و گو با فارس ادامه داد اما الان دولت این موضوع را علناً دارد ترویج می‌کند و می‌گوید که عناصر مسئول دولتی می‌توانند کار حزبی در مقام دولتی خود انجام دهند.

سروری ادامه داد: اقدامی که آقای جهانگیری انجام داد، نشان دهنده آن است که می‌شود از امکانات دولتی هم استفاده کرد به همین منظور دولت باید در این نگاه خود، تجدید نظر کند حتی رسانه‌ها هم باید به این موضوع به صورت جدید‌تری بپردازند چرا که این موضوعی است که باید به یک گفت‌وگوی ملی تبدیل شود که آیا واقعا نگاهی که آقای نوبخت دارد یک نگاه منطقی و قابل قبولی است.

تقاضا برای بازگشت لاریجانی به دایره اصولگرایی!

حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمود نبویان در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو»، در پاسخ به اینکه با توجه به تقابلی که میان لاریجانی و جبهه پایداری وجود دارد مدل وحدت چگونه تعریف خواهد شد، گفت: در حال حاضر گروه‌های اصولگرا همچون جمعیت ایثارگران، رهپویان، جبهه پیروان و جبهه پایداری به وحدت رسیده‌اند و پایداری هم با هیچکس تقابلی ندارد ما از لاریجانی هم تقاضا می‌کنیم به این جمع بیاید.نبویان با بیان اینکه ما درباره دو نکته از لاریجانی گله جدی داریم، خاطر نشان کرد: حتما این دو مورد از دست لاریجانی در رفته است و خوب است که از سوی لاریجانی اصلاح شود نکته اول این است که وی به یکی از رئوس فتنه پیام می‌دهد و ما گله جدی داریم چرا پیام داده است؟ دوم اینکه در جلسه‌ای شرکت می‌کند و کنار موسوی خوئینی‌ها پدر خاکستری فتنه می‌نشیند این ابهامات برای ما وحود دارد لذا تقاضا داریم که وی هم به دایره اصولگرایی بیاید و در همین مجموعه‌ای که تشکیل شده هم وارد شود هر کس که منافع مردم، ارزش‌‌های اسلامی و مقام معظم رهبری پایبند باشد و مواضع ضد فتنه هم دارند، می‌توانند در جمع ما حضور داشته باشند.

تعریف جدید غرضی از شخصیت هاشمی

سید محمد غرضی در گفت‌وگو با افکار نیوز گفت: من به آقای هاشمی ارادت دارم. با آقای هاشمی در زندان بودم و حتی در دولت ایشان نیز وزیر بودم. این تعریفی که از آقای هاشمی در جامعه می شود که آقای هاشمی مواضعشان تغییر کرده من با این مطلب فاصله دارم. آقای هاشمی برای خود اش شانی قائل است که به آن شان اش هم عمل می کند. من در تعریفی می گویم که آقای هاشمی کشور را برای خودش می داند و به این و آن کاری ندارد.من با آقای هاشمی با مرحوم آیت الله طلقانی و مهدوی کنی و منتظری و امثال اینها در زندان بودیم و بسیاری دیگر از افراد دیگر نیز حضور داشتند. آقای هاشمی خط خودش را در آن زمان نیز دنبال می کرد و در قبل و بعد از انقلاب حرف خودش را می زد و آقای هاشمی برای خودش آقای هاشمی است و انتظاری که بر او مسائلی را تحمیل کنند از آقای هاشمی بر نمی آید.آقای هاشمی کارهای مختلفی می کند و پای آن هم می ایستد و حرف اش را هم می زند.

برنامه مجلس برای مفاسد بالای یک میلیارد
محمدعلی اسفنانی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی تا قبل از پایان مجلس نهم تشکیل می‌شود، گفت:‌ پرونده هایی در این سازمان رسیدگی می شود که حداقل تخلف آن یک میلیارد تومان باشد.

وی با بیان اینکه بر اساس این طرح در مراکز استان، سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی استان تشکیل می‌شود و رئیس سازمان هر استان نیز به پیشنهاد رئیس سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی توسط رئیس قوه قضاییه تعیین می‌شود٬ افزود: رئیس این سازمان به پیشنهاد رئیس قوه قضاییه انتخاب خواهد شد و در واقع زیر مجموعه ای از قوه قضاییه است اما از آنجایی که از اهمیت بالایی برخوردار است دادسرا و دادگاه ویژه به اجرای احکام مربوطه با سازمان خواهند پرداخت.

این نماینده مجلس نهم با اشاره به اینکه روال رسیدگی به پرونده‌های فساد اقتصادی با کار دادگاه‌های عمومی متفاوت است٬ گفت: در این طرح دادگاه‌های ویژه‌ای به این امر اختصاص داده می‌شود و کار به شکل کاملا تخصصی انجام می‌گیرد، این سازمان شامل بخش‌های قضایی، ضابطین اجرایی، دادسرا، دادگاه و دیوان عالی است و نیروهای آن از نخبگان قضایی و وزارتخانه های مرتبط خواهد بود. پرونده‌هایی که به سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی ارسال  می‌شود به نوعی به درآمدزایی خواهد پرداخت، همچنین بخشی از منابع مالی هم از مجموعه‌هایی مرتبط با پرونده اخذ می شود. پرونده هایی در این سازمان رسیدگی می شود که حداقل جرایم آن یک میلیارد تومان باشد.

 منتظر بودیم کلمن سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعه باشد!
رونی کلمن قهرمان پرورش اندام دنیا و نفر اول هشت دوره از رقابت‌های مستر المپیا که برای برگزاری سه همایش به تهران سفر کرده بود بدون برگزاری همایش و کلاس، تهران را به مقصد کشورش ترک کرد. سفر این وزرشکار و برنامه‌های او، حواشی و جنجال‌های بسیاری را در فضای مجازی و رسانه‌ای به دنبال داشت.حتی حجت‌الاسلام احمد نجمی گفت: منتظر بودیم سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعه امروز باشند!

«اسید لوله‌بازکن»؛ ماده اصلی تولید روانگردان

استان خراسان رضوی بعد از تهران دومین استان کشور از نظر مرگ و میر ناشی از استعمال مواد مخدر است. پارسال بیش از یکصد نفر در این استان بر اثر مصرف مواد مخدر جان خود را از دست دادند که بیشتر این تعداد بر اثر آثار مخرب مواد مخدر صنعتی و روان گردان فوت کردند.به گزارش شبکه خبر، مسوول دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی با بیان این خبر گفت: «اغلب برای تهیه مواد مخدر صنعتی، روان گردان و شیشه در برخی لابراتوار‌ها از اسید‌های لوله بازکن استفاده می‌شود که این امر بر آثار مخرب این مواد افزوده است.»«سرهنگ ماشاءالله صادقی» افزود: «پارسال ۲۱ تن انواع مواد مخدر با تلاش ماموران انتظامی، مرزبانی و امنیتی در این استان کشف و ضبط شد که از این مقدار ۱۸ تن تریاک و بقیه مواد مخدر صنعتی، روان گردان، حشیش و مرفین بودند.»

قدرتمند ترین پاسپورت جهان اعلام شد

مطالعات جدید نشان می دهد سوئد معتبرترین پاسپورت در جهان را به خود اختصاص داده است.به نوشته عصرایران به نقل از ایندیپندنت، شهروندان سوئدی با پاسپورت خود می توانند با پرداخت ۲۸ یورو ، یک ساعته پاسپورت بگیرند و بدون نیاز به دریافت ویزا به ۱۷۴ کشور سفر کنند تا معتبرترین پاسپورت را در اختیار داشته باشند.البته فنلاندی ها و آلمانی ها هم با پاسپورت خود می توانند بدون نیاز به دریافت ویزا به ۱۷۴ کشور سفر کنند با این تفاوت که صدور آن برای فنلاندی ها ۵ ساعت و برای آلمانی ها ۷ ساعت کاری زمان می برد و قیمت آن هم برای فنلاندی ها ۳۷ و برای آلمانی ها ۴۵ یورو است.انگلیس، آمریکا، دانمارک، کانادا، اسپانیا، بلژیک و هلند هم در رتبه بندی ۱۰ کشور برتر دیده می شود.ژاپنی ها در آسیا قدرتمند ترین پاسپورت را دارند و می توانند بدون نیاز به دریافت ویزا به ۱۷۲ کشور تردد داشته باشند و بعد از ژاپن، سنگاپور و مالزی قرار دارند که اتباعش می توانند بدون ویزا به ۱۶۶ کشور بروند یعنی بالاتر از دیگر آسیایی ها قرار گرفته اند.معتبرترین پاسپورت را در میان همسایگان ایران، شهروندان ترکیه دارند که می توانند با پرداخت ۱۶۶یورو و بعد از ۹۵ ساعت کاری پاسپورت بگیرند و بدون نیاز به دریافت ویزا به ۱۰۰ کشور سفر کنند و با دو رتبه فاصله، امارات قرار دارد که اگرچه به ترتیب ۲ ساعته پاسپورت می دهد و با ۹ یورو ارزان ترین پاسپورت جهان را دارد اما شهروندانش می توانند بدون نیاز به دریافت ویزا به ۷۷ کشور بروند و قطر هم بعد از امارات در رتبه ۴۴ قدرتمندترین پاسپورت های جهان قرار دارد.

هشدار جریان خاص درباره اپیلاسیون در قزوین

گروهی از جریان‌ها در قزوین با انتشار نامه سرگشاده‌ای به مقام‌های محلی نسبت به گسترش ارائه خدمات «اپیلاسیون کامل بدن» در آرایشگاه‌های زنانه این استان هشدار دادند.در این نامه که سایت قزوین خبر منتشر کرده است آمده که آرایشگاه‌های زنانه استان قزوین با ارائه این خدمات به «پیاده نظام کارگردانان برخی از برنامه‌های ماهواره‌ای تبدیل شده‌اند.»این نامه افزوده که «اپیلاسیون کامل بدن» به طور واضح «خدمت رایگان» به جبهه فرهنگی «دشمن» جهت «ضربه زدن» به عفت و حیا و پوشش زنان جامعه است.امضاء‌کنندگان این نامه از مقام‌های مسئول خواسته‌اند هرچه سریع‌تر آرایشگاه‌های ارائه دهنده این خدمت «غیر شرعی» را ساماندهی کرده و اقدام به حذف چنین پدیده‌ای کنند.آن‌ها همچنین هشدار داده‌اند در صورت بی‌اعتنایی مقام‌های مسئول «توهین عملی به مقدسات خود را تاب» نخواهند آورد.امضاء‌کنندگان این نامه همچنین افزوده‌اند در صورت حذف نشدن این خدمات از آرایشگاه‌های زنانه «خود رأساً در این زمینه اقدام خواهند نمود که مسلماً عواقب آن به عهده مسئولین متسامح خواهد بود.»

اظهارنظر وزیر کشور دولت اصلاحات علیه ۷۵ درصد دولت روحانی

حجت‌الاسلام موسوی‌لاری می‌گوید که «احزاب ما نتوانستند سفره‌ای پهن کنند که نیروهای نسل دوم و سوم جذب آن شوند» و به صراحت می‌گوید؛ وزارت کشور نباید خود را از اینکه احزاب قانونی و شناسنامه‌دار را زیر یک چتر جمع کند، عاجز بداند.وزیر کشور دولت اصلاحات در ادامه گفتگو با ایلنا این نقد را بیان می‌کند که خیلی از این مدیران محلی٬ یعنی حدود ۷۵ درصد آن‌ها افرادی هستند که با مشی دولت و دیدگاه‌های دولت همراه نیستند٬ و این نتیجه را می‌گیرد که دولت با استقرار دیدگاه‌های اصلاح‌طلبان فاصله دارد.

لیست رحیمی منتشر می شود
کمال الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل که در جریان اظهارات رحیمی مبنی بر پرداخت پول به ۱۷۰ نماینده خواستار افشای اسامی این نمایندگان شده بود در اینباره به خبرآنلاین گفت: من و تعدادی از نمایندگان همچنان پیگیر افشای این اسامی هستیم و خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته اسامی این نمایندگان به زودی منتشر خواهد شد. وی با بیان اینکه اسامی این ۱۷۰ نماینده نزد روسای دو قوه قضاییه و مقننه و همین طور کمیسیون های اصل نود و قضایی مجلس محفوظ است گفت: در مراجعاتی که داشتم مسئولین دو قوه و روسای دو کمسیون قول قاطع داده اند که این اسامی را به زودی منتشر خواهند کرد.

پیغام محرمانه مقام ارشد سعودی به ایران

روزهای آخر عملیات پرحجم نظامی سعودی به یمن که سه شنبه هفته گذشته پایان گرفت نشان می داد که سعودی در باتلاق یمن در حال فرو رفتن است لیکن چند روز قبل از آن پیامی از سوی یک مسوول شورای عالی امنیت ملی سعودی از طریق یکی از معاونین وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران، منتقل می شود که خواستار کمک در مورد یمن بوده است.به نوشته سایت پارس
پنجشنبه ۲۷ فروردین یک مقام ارشد شورای عالی امنیت ملی سعودی از طریق یکی از معاونین وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به موقعیت استراتژیک افغانستان و تسلط بیشتر بر اوضاع منطقه پیشنهاد میدهد: «عربستان سعودی این آمادگی را دارد که دیگر هیچ دخالتی در تحولات داخلی افغانستان نداشته باشد القاعده را از آن کشور خارج نماید و ایران به تنهایی تمامی تحولات کشور و دولت افغانستان را در دست بگیرد.»این مقام سعودی، اجرای این پیشنهاد را منوط به این کرده بود که «ایران، به سعودی کمک نماید تا بر یمن فایق بیاید و حداقل سهمی ۵۰ درصدی در تشکیل دولت یمن داشته باشد.»این معاون وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران نیز در پاسخ اظهار داشته است: «سیاست راهبردی ایران، عدم مداخله در امور سایر کشورهاست و لذا ما هیچ دخالتی در کشور یمن و افغانستان نداشته و نخواهیم داشت و از طرف دیگر نیز اجازه دخالت هیچ کشوری را در سرنوشت کشورهای منطقه نخواهیم داد»

Share