برای رونق تولید باید بخشی نگری به بوته فراموشی سپرده شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : تامین زیرساختهای لازم در شهرک های صنعتی از ملزومات رونق کسب و کار و توسعه تولید در استان می باشد .  طهمورث لاهوتی اشکوری بیان داشت : هم اکنون رویکردی کاملا مثبت از سوی دولت و مسئولین در سطح […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : تامین زیرساختهای لازم در شهرک های صنعتی از ملزومات رونق کسب و کار و توسعه تولید در استان می باشد .
lahootiqlqe4 طهمورث لاهوتی اشکوری بیان داشت : هم اکنون رویکردی کاملا مثبت از سوی دولت و مسئولین در سطح استان وجود دارد که به صورت ویژه پیگیر دقیق مسائل مرتبط به بخش تولید هستند .
وی در ادامه افزود : برای رونق تولید باید بخشی نگری به بوته فراموشی سپرده شود ، چرا که صیانت و رونق بخشیدن به صنایع کوچک یک امر لازم و ضروری است که قطعا با بهره گیری از توان و انرژی مثبت سایر بخشهای عامل می توانیم در جهت توسعه صنعت استان گامهای بهتر و مفیدتری را برداشته و با سرعت عمل بیشتری رو به جلو حرکت کنیم .
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : تامین زیرساختهای لازم در شهرک های صنعتی از ملزومات رونق کسب و کار و توسعه تولید در استان می باشد .
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان تاکید کرد : روند گسترش امکانات در شهرک های صنعتی استان و ارائه خدمات لازم به فعالان حوزه تولید و کسب و کار در بخش صنعت به سرعت ادامه خواهد داشت .
وی اظهار کرد : نقش شهرک ها و نواحی صنعتی به عنوان کانون های تولید ، اشتغالزایی و توسعه صنعت و پویایی اقتصادی در ایجاد و گسترش کسب و کار و سرمایه گذاری بر کسی پوشیده نیست به همین علت به منظور بهینه سازی خدمات ارائه شده به واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی استان ، فراهم کردن زیرساخت ها مقوله ای بسیار لازم و ضروری است .
لاهوتی اشکوری ابراز امیدواری کرد که با همکاری مسئولان ، همراهی صنعتگران و هم افزایی شاغلان واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها ، مشکلات و موانع سد راه واحدهای صنعتی و تولیدی دارای مجوز در شهرک های صنعتی استان گیلان برطرف شود .

Share