استاندار:اگر رسانه ای دروغ گفت مدیران موظف به افشاگری هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،استاندار گیلان با بیان اینکه قرار نیست همه از ما تعریف و تمجید کنند گفت : اگر رسانه ای دروغ گفت مدیران موظف به افشاء گری هستند اما اگر درست گفت باید خودتان را اصلاح کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،استاندار در جمع معاونین، مدیران ستادی و فرمانداران با اشاره به حماسه‌ی همدلی دولت و ملت در سفر کاروان تدبیر و امید به گیلان گفت : این استقبال بی‌نظیر تکلیف ما را در خدمت به مردم قدرشناس و ولایتمدار استان صد چندان کرده است.jpg3751

نجفی با بیان اینکه حماسه‌ی همدلی دولت و ملت در پـانزدهمیـن سفـر کاروان تـدبیـر و امیـد از عنایت و الطاف الهی بود گفت : در برابر این لطف الهی که در استقبال بی نظیر مردم پدیدار شد بنده بیش تر از گذشته نسبت به این مردم احساس تکلیف می کنم.
نماینده عالی دولت خاطر نشان کرد : به یقین این قدرشناسی مردم این احساس وظیفه را صد برابر کرده است.
دکتر نجفی با تشریح ویژگی های منحصر به فرد استقبال مردم از رئیس جمهوری گفت : این استقبال همچنین نشان دهنده‌ی علاقه مندی مردم به نظام، انقلاب، رهبری و تائید راه و روشی است که دولت در خدمت به مردم پیش گرفته است.
وی با بیان اینکه سفر موفقیت آمیز کاروان تدبیر و امید ادامه‌ی موفقیت های سال گذشته در گیلان بود که با همراهی همه قشرها از جمله نماینده‌ی ولی فقیه در گیلان و روحانیت معزز و نمایندگان مجلس شورای اسلامی کسب شد گفت : نباید از این موفقیت که لطف الهی بود مغرور شویم بلکه باید تلاش کنیم این موفقیت ها را ادامه دهیم.

وی همچنین با قدردانی از تلاش های رسانه ها گفت : جزء در چند مورد محدود ،رسانه ها عموماً همراه این حماسه ی حضور و شکوه همدلی بودند.
استاندار گیلان با بیان اینکه قرار نیست همه از ما تعریف و تمجید کنند گفت : اگر رسانه ای دروغ گفت مدیران موظف به افشاء گری هستند اما اگر درست گفت باید خودتان را اصلاح کنید.
وی با بیان اینکه مجموعه‌ی مدیریتی استان بویژه معاونین استاندار مدیران کل ستادی و فرمانداران موظفند طرح های این سفر را تا اجرای کامل پیگیری کنند گفت : علاوه بر ۱۸ طرحی که رئیس جمهور در جمع مردم مطرح فرمودند که ۷۹۵ مییارد تومان از اعتبارات دولتی در سال ۹۴ برای آن اختصاص می‌یابد. طرح های بزرگ دیگری نیز در این سفر تصویب شد که توسط بخش خصوصی اجرایی و هزینه می شود.
استاندار گیلان با بیان اینکه برای اجرای این طرح ها همانند راه آهن، تکمیل آزاد راه و بنادر و ساخت هتل های جدید بخش خصوصی چندین برابر اعتبارات دولتی و به عبارتی هزاران میلیارد تومان هزینه می‌کند گفت : به عنوان مثال فقط برای تکمیل آزاد راه هزار میلیارد تومان هزینه می شود.

وی افزود : در این سفر همچنین اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام تولیدی تصویب شد.
استاندار گیلان به در پیش بودن انتخابات نیز اشاره واظهار امیدواری کرد حماسه‌ی حضورمردم که در ابتدای سال مشاهده شد در انتخابات اسفند ماه تکرار و تقویت شود.
دکتر نجفی با تأکید بر رعایت اصل بی طرفی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از سوی مجموعه مدیران استانداری و فرمانداران گفت : باید با دقت، صداقت و رعایت اصول بی‌طرفی، انتخاباتی سالم و بدون حاشیه را برگزار کنیم.

ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جبار کوچکی نژاد،مهرداد لاهوتی،ناصر عاشوری،حمیدرضا خصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفر نعیمی رز،عطالله حکیمی

Share