آیت‌الله تسخیری تا ۴۸ ساعت‌ آینده از بیمارستان مرخص می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به عمل جراحی کوچک آیت الله تسخیری در بیمارستان قائم رشت، گفت: ایشان تا ۴۸ ساعت‌ آینده از بیمارسان مرخص می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمدتقی آشوبی با اشاره به بستری شدن آیت‌الله محمدعلی تسخیری در بیمارستان ۲۲ آبان لاهیجان، اظهار داشت: ایشان برای ادامه درمان به بیمارستان بین‌المللی قائم(عج) رشت منتقل شدند.

photo_2015-05-01_20-00-04وی با بیان اینکه تا دقایقی دیگر عمل جراحی کوچک آیت الله تسخیری انجام می‌شود، افزود: ایشان پس از این عمل جراحی به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان منتقل شده و تحت مراقبت قرار می‌گیرند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه عمل جراحی آیت‌الله تسخیری از نوع کوچک بوده و نگرانی وجود ندارد، گفت: ایشان تا ۴۸ ساعت‌ آینده از بیمارسان مرخص می‌شود.

آشوبی تصریح کرد: به دلیل کهولت سن آیت‌الله تسخیری تا ۴۸ ساعت پس از عمل، از وی مراقبت پزشکی در بیمارستان به عمل می‌آید.

آیت‌الله محمدعلی تسخیری مشاور مقام معظم رهبری در امور جهان اسلام که صبح امروز برای شرکت در همایش ملی بزرگداشت استاد محققی‌لاهیجی به این شهرستان سفر کرده بود، ظهر امروز به دلیل مشکلات جسمی به بیمارستان ۲۲ آبان لاهیجان منتقل شده بود که با دستور کادر پزشکی برای ادامه درمان به رشت منتقل شد.

/تسنیم

Share