وکیل مطهری:مسئولان دانشگاه شیراز متهم شناخته‌ شده‌اند،ما شکایتی از آنها نکرده‌ایم!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،وکیل مطهری با بیان اینکه حمله کنندگان به نماینده تهران با قرار‌های وثیقه و کفالت آزاد شده‌اند٬‌گفت: در پیگیری های این پرونده متوجه شدم که مسئولان دانشگاه شیراز به عنوان متهم شناخته شده‌اند حال آنکه ما شکایتی از آنها نکرده‌ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مصطفی ترک همدانی در مورد‌ آخرین وضعیت شکایت علی مطهری از حمله کنندگان به وی گفت: برای پیگیری دوباره این پرونده صبح دیروز به شیراز سفر کردم. پیش از این سفر با جمعی از وکلا و آقای مطهری در مورد راهکارهای حقوقی و قانونی پرونده بررسی‌های نهایی را انجام دادیم.

motahariوکیل مطهری افزود: دیروز به دادسرای شیراز مراجعه کردم و متوجه شدم که افرادی که در ارتباط با این پرونده بازداشت بودند٬‌ پس از تفهیم اتهام از سوی دادگاه انقلاب با قرار‌های کفالت و وثیقه آزاد شده‌اند.

وی ضمن ابراز رضایت از تاکیدات و دستورات دادستان شیراز گفت: با این وجود٬ برای بنده و موکلم اینکه مسئولان دانشگاه شیراز نیز متهم شناخته شده‌اند جای سوال است. ما راضی به این کار نبودیم و بنده تاکنون به عنوان وکیل علی مطهری شکایتی از مسئولان دانشگاه شیراز نداشته‌ام.

ترک همدانی ابراز کرد: ما معتقدیم دانشگاه شیراز مطابق مقررات کار کرده است و قصوری نداشته که بخواهد به عنوان متمهم شناخته شود.

وکیل مطهری با بیان اینکه متهمین اصلی حادثه شیراز افراد دیگری هستند٬ گفت: این افراد از نامه شورای تامین استان برای حمله به مطهری سوءاستفاده کرده‌اند.

وی با بیان اینکه پرونده مذکور در حال تحقیقات مقدماتی است٬ گفت:‌هویت متهمان شناسایی شده اما به دلیل محرمانه بودن این مسئله نمی‌توان گفت که این افراد به چه نهاد یا گروهی وابسته هستند.

ترک همدانی در مورد حمله افراد ناشناس به خودروی خود نیز گفت: بنده این اتفاق را به نیروی انتظامی شیراز گزارش کرده‌ام اما هنوز فرصت ثبت شکایت را پیدا نکرده‌ام./ایلنا

Share