واگذاری ملوان به منطقه آزاد انزلی شایعه است/هیچ گونه دغدغه مالی نداریم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا اسکندری تاکید کرد: در حال حاضر هیچ دغدغه مالی نداریم و حتی فراتر از تعهداتمان عمل کرده‌ایم. محجوب بهتر از همه عمل کرده و درصدی بالاتر از تعهدات مالی باشگاه را در این فصل پرداخت کرده‌ایم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا معاون اقتصادی ملوان واگذاری این باشگاه به منطقه آزاد انزلی را شایعه دانست.

MG_1773-600x400 در روزهای اخیر اخباری مبنی بر واگذاری دوباره باشگاه ملوان انزلی به بخش خصوصی در رسانه‌ها منتشر شد. با سفر هیات دولت به استان گیلان زمزمه‌های این انتقال با صحبت‌های نماینده مردم انزلی در مجلس افزایش یافت که مهرداد اسکندری، معاون اقتصادی باشگاه ملوان توضیحاتی را ارائه داد.

 وی در این باره گفت: در سفر اخیر رییس جمهور به استان گیلان و شهر انزلی نماینده مردم خواهان واگذاری ملوان به منطقه آزاد شد. نماینده مردم معتقد بود که اگر باشگاه به منطقه آزاد انزلی واگذار شود، دغدغه‌های مالی نخواهد داشت.

 معاون اقتصادی ملوان در پاسخ به این که جواب محجوب به این صحبت‌ها چه بوده است، گفت: آقای محجوب اعلام کرد که مالک اصلی هواداران هستند و هر چه که بگویند انجام می‌دهیم. محجوب گفت که اگر منطقه آزاد می‌خواهد مالک یا اسپانسر شود در خدمتگذاری حاضر است اما اخبار واگذاری به منطقه آزاد شایعه‌ای بیش نبود و قبلا هم باشگاه در دست منطقه آزاد بوده است. نماینده شهر هم دغدغه‌هایی را داشت و بحثش این بود که منطقه آزاد کمک حال باشگاه شود.

 وی تاکید کرد: در حال حاضر هیچ دغدغه مالی نداریم و حتی فراتر از تعهداتمان عمل کرده‌ایم. محجوب بهتر از همه عمل کرده و درصدی بالاتر از تعهدات مالی باشگاه را در این فصل پرداخت کرده‌ایم. البته مشکلاتی هم داریم که طبیعی است. او برای فصل‌های آتی هم برنامه سه ساله‌ای را در نظر گرفته است.

 اسکندری ادامه داد: ۳۰ درصد از سهام ملوان متعلق به نیروی دریایی ارتش است و ۷۰درصد باقی به سیروس محجوب واگذار شده است. سال‌های گذشته نیروی دریایی ۷۰ درصد از سهام ملوان را در قالب هدیه به مردم انزلی، به شورای شهر اهدا کرد. شورای شهر هم باشگاه را به حسین هدایتی داد که او هم پس از گذشت یک سال از این سمت انصراف داد. در ادامه مسئولین شهر و فرماندار در قالب تفاهم‌نامه‌ای باشگاه را به سیروس محجوب واگذار کردند.

/ایسنا

Share