واکنش مهناز افشار، مهران‌فر، معادی، جعفری، ضیغمی، کوثری و … به تفاهم لوزان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون ایران با انتشار عکس‌های مختلفی از محمدجواد ظریف در اینستاگرام از او تشکر کرده اند. پیمان معادی بازیگر، فیلمنامه نویس و کارگردان سینما در کنار عکسی که از وزیر امور خارجه ایران منتشر کرده نوشته:«آقا دم شما گرم. خسته نباشید. تبریک فراوان به مردم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون ایران با انتشار عکس‌های مختلفی از محمدجواد ظریف در اینستاگرام از او تشکر کرده اند.

پیمان معادی بازیگر، فیلمنامه نویس و کارگردان سینما در کنار عکسی که از وزیر امور خارجه ایران منتشر کرده نوشته:«آقا دم شما گرم. خسته نباشید. تبریک فراوان به مردم نازنین»

مهناز افشار بازیگر سینما هم این متن را به همراه عکسی از ظزیف در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است؛
«حتی برای آنان که نمیخواهند زحمات شما را ببینند و خوشحالی ماهارا تعبیر دلخواه خودشان میکنند ، با احترام به آنها
اقای ظریف شما بار دگر نام ایران را سربلند کردید و دست مریزاد خسته نباشید. پی نوشت : لطفا اختلاف سلیقه ، باور ، نگاه و هر تفاوتی که داریم را لحظه ای گوشه ذهنمان نگه داریم و امیدوار باشیم که ذره ای خوشی و امید برگرده و نام کشورمان دوباره سربلند باشه … این نه سیاست است نه چپ نه راست . این وطن دوستی است . ممنون»
afshtled

امیر جعفری اما عکسی را منتشر کرده که در آن چند جوان صفحه کاغذی بزرگی را در دست گرفته اند که روی آن نوشته شده:« دکتر ظریف به اندازه هشت سال ازت متشکریم.»
۱۵-۴-۳-۰۱۰۲۱۵

صابر ابر بازیگر سینما و تئاتر هم خطاب به ظریف نوشته: «مرد جان چه خوب که هستی. جای تو در جان ما خالی بود. خدا رو شکر.»

باران کوثری بازیگر سینما و تئاتر هم از یک ضرب المثل قدیمی برای تبریک  استفاده کرده است؛« سالی که نکوست از بهارش پیداست، تبریک.»

مهدی پاکدل بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما هم نوشته :«سیزده اى که نحس نبود. خسته نباشى مرد بزرگ.»

احمد مهران فر هم این جمله را در کنار عکس ظریف نوشته است:«بهترین وزیر امور خارجه جهان.»
۱۵-۴-۳-۰۱۴۱۰۱
نیوشا ضیغمی بازیگر سینما هم با اشاره به این مطلب که بی‌شک نام جناب آقای دکتر ظریف در تاریخ ایران زمین جاودانه خواهد ماند، نوشته:«بزرگترین هدیه نوروز امسال رواز زحمات این بزرگمرد تاریخ ایران گرفتیم.»
/خبرآنلاین

Share