همیشه دولتهایی موفق بوده اند که مردم در کنارشان حضور داشتند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،استاندار گیلان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال دولت وملت همدلی وهمزبانی گفت: همیشه دولتهایی موفق بوده اند که مردم در کنارشان حضور داشتند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،استاندار گیلان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال دولت وملت همدلی وهمزبانی گفت: همیشه دولتهایی موفق بوده اند که مردم در کنارشان حضور داشتند.

najafiG_6291دکتر نجفی با بیان اینکه با نامگذاری امسال از سوی رهبر فرزانه انقلاب فضای مناسبی جهت پیشبرد آرمانهای انقلاب و خدمت به مردم بوجود آمده است گفت :قطعا همراهی بی نظیری که مردم استان سال گذشته با ما داشتند در سال جدید مضاعف خواهد شد.
وی با بیان اینکه همراهی خوب مردم وشخصیتها و نهادهای مختلف موجب شد بستر آرامش در گیلان جهت توسعه واجرای سیاستهای دولت تدبیر وامید بوجود آید گفت : امسال سال انتخابات است وباید در این سال با حفظ آرامش در جهت شکوفایی اقتصادی استان بکوشیم .
استاندار گیلان با بیان اینکه رهبر انقلاب در پیام نوروزی نقشه ی راه دولت و ملت را ترسیم کردند گفت :توصیه من به همه گروه های سیاسی وتفکرات مختلف این است که با حفظ اندیشه های خود در مواضع اصلی نظام در کنار هم باشیم تا دولت در مسیر موفقیتهای نظام پرتوان تر حرکت کند.
دکتر نجفی با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه در سال گذشته مدیریّت جهادی در برخی از بخشها بحمدالله بارز و آشکار بود گفت : باید این مدیریت جهادی را جهت حل مشکلات مردم تقویت کنیم.

Share