متعهد می‌شویم تا اجرایی شدن کامل مصوبات از هیچ کوششی فروگذار نکنیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا همه مدیران اجرایی استان ، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، ائمه جمعه و جماعات با همراهی مردم فهیم گیلان متعهد می‌شویم دست در دست هم برای آبادانی بیشتر استانمان ، تا اجرایی شدن کامل مصوبات این سفر از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نماینده ولی فقیه در گیلان ، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان  در نامه ای به رئیس جمهور با قدردانی از سفرکاروان تدبیر وامید به گیلان نوشتند : انشاء ا… با اجرایی شدن مصوبات ارزشمند و گراسنگ این سفرو هم‌چنین هدایت‌ها و عنایت‌های پدرانه و دلسوزانه شما حجاب کم بهره‌گی از گیلان زمین رخت بسته و چرخ‌های توسعه و پیشرفت باشتابی مضاعف خواهد چرخید.

rohani_9916 متن این نامه به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام و تحیات الهی

حضور سبز کاروان تدبیر و امید در پانزدهمین سفر استانی به سرزمین همدلان امیدوار، گیلان همیشه بهار که شکوه همدلی دولت و ملت را رقم زد خاطره دلنشینی است که در فکر و جان مشتاقان توسعه گیلان نقش بسته و چون برگ زرینی در کتاب جاودان تاریخ این استان خواهد درخشید. برکت گام‌های‌تان و هیأت محترم وزیران به استان همیشه بهار گیلان بهار دیگری را برای سرزمین آب و آیینه و قرآن به ارمغان آورده و شور و نشاط و شادمانی بر لبهای مردم نشانده است.

انشاء ا… با اجرایی شدن مصوبات ارزشمند و گراسنگ این سفر و هم‌چنین هدایت‌ها و عنایت‌های پدرانه و دلسوزانه شما حجاب کم بهره‌گی از گیلان زمین رخت بسته و چرخ‌های توسعه و پیشرفت باشتابی مضاعف خواهد چرخید.

اینجانبان به نمایندگی از مردم فهیم و ولایتمدار گیلان که استقبال با شکوه و کم نظیری از حضرتعالی داشتنداز همت و درایت آن جناب و کاروان تدبیر وامید که چراغ امید و مهربانی را در دلهای گیلانیان روشن نموده‌اند تقدیر و تشکر و سپاسگزاری می‌نماییم و همه مدیران اجرایی استان ، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، ائمه جمعه و جماعات با همراهی مردم فهیم گیلان متعهد می‌شویم دست در دست هم برای آبادانی بیشتر استانمان ، تا اجرایی شدن کامل مصوبات این سفر از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

خداوند بر طول عمر مقام معظم رهبری و عزت و اقتدار حضرتعالی و نظام اسلامی بیفزاید.

زین العابدین قربانی -نماینده ولی فقیه در گیلان
محمدعلی نجفی – استاندار گیلان
محمود شکری – رئیس مجمع نمایندگان

Share