همه توطئه های دشمنان این است که نظام با دور شدن ملت و دولت، از پای در بیاید

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا وی متذکر شد: باید بدانیم همه توطئه های دشمنان، این است که این نظام با دور شدن ملت و دولت، از پای در بیاید و جمهوری اسلامی از بین برود.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین اظهار کرد: ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی و روزی است که مردم با رأی بالای خود به جمهوری اسلامی، این نظام را در تاریخ ثبت کردند. امام خمینی (ره) جمهوری اسلامی را حکومتی به معنای واقعی بر مبنای دمکراسی خواندند که برپایه قوانین اسلامی تشکیل شده و جمهوری فرم آن است و محتوای آن قوانین الهی است.

shamsh61وی تصریح کرد: مسوولان ما با اجرای قانون اسلامی در رسیدن به حاکمیت اسلام کمک می کنند و اگر می خواهیم حکومت اسلامی محقق شود، باید وحدت را حفظ کنیم.

خطیب جمعه انزلی با بیان اینکه در حاکمیت قوانین باید همه وحدت نظر داشته باشند، افزود: مبنای نظام قانون اساسی است و مقصد هم خداست و مردم و مسوولان باید برای رسیدن به خدا تلاش کنند .

حجت الاسلام شمس الدین با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری گفت: امام(ره) می فرمایند همه ملت از دولتند و دولت از ملت، دولت هرچه دارد برای ملت است؛ بر این اساس است که امام و رهبری می فرمایند ما خدمتگزار ملتیم.

وی متذکر شد: باید بدانیم همه توطئه های دشمنان، این است که این نظام با دور شدن ملت و دولت، از پای در بیاید و جمهوری اسلامی از بین برود.

وی اظهار کرد : دولت و مردم پشت سر رهبری بصیر برای پیشبرد اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی حرکت خواهند کرد و هیچ شکافی هم در بین آنها نخواهد بود .

خطیب جمعه انزلی با اشاره به تحولات یمن گفت: با نگاهی به دنیا و کشورهای اسلامی و توطئه های دشمنان، این موضوع باید برای ما درس باشد تا در استحکام نظام و پیمودن مسیر وحدت، بیشتر بکوشیم.

وی تصریح کرد: امروز یمن محل دیگری برای ایجاد بحران است و متاسفانه مجامع بین المللی نتوانسته اند جلوی این آشوب ها را بگیرند و کشوری مانند عربستان و شیوخ منطقه، لشکرکشی می کنند و مجوز خود را هماهنگی با آمریکا اعلام می کنند.

حجت الاسلام شمس الدین متذکر شد: باید توجه داشته باشیم استکبار جهانی به دنبال درگیری و آشوب است ولی همه باید بدانند پیروز این میدان، مردم یمن هستند.

امام جمعه انزلی در خاتمه با بیان اینکه امروز در دنیا خط پیروزی اسلام ناب محمدی (ص) رو به گسترش است، گفت: این وعده الهی است که مردمی که برای به دست گرفتن سرنوشت خود حرکت می کنند، به نتیجه خواهند رسید.

Share