هدیه طارمی به سیدحسن خمینی +عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در شب میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت امام خمینی (ره) پرسپولیسی ها به دیدار یادگار امام رفتند و پیراهن شماره ۱۷ مهدی طارمی را به وی تقدیم کردند. جمعی از مدیران و بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس امشب مصادف با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت امام خمینی (ره) […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در شب میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت امام خمینی (ره) پرسپولیسی ها به دیدار یادگار امام رفتند و پیراهن شماره ۱۷ مهدی طارمی را به وی تقدیم کردند.

جمعی از مدیران و بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس امشب مصادف با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت امام خمینی (ره) با حضور در حرم مطهر امام با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی ملاقات کردند .

محمد حسین نژاد فلاح قائم مقام باشگاه پرسپولیس، حسین هدایتی عضو هیأت مدیره باشگاه، محمود خورد بین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس، محمد نوری کاپیتان تیم و مهدی طارمی زننده تک گل پرسپولیس به تیم النصر عربستان در این دیدار حضور داشتند.

آن ها با حضور در حرم مطهر پس از اقامه نماز جماعت به امامت یادگار امام و همچنین شرکت در مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت امام خمینی(ره) با نوه امام دیدار و گفت و گو کردند.

در این برنامه طارمی پیراهن شماره ۱۷ خود در پرسپولیس را به یادگار امام تقدیم کرد.
۶_IMG_0132 ۲۹_IMG_0128 ۳۹_IMG_0129/جماران

Share