مستند‌ساز ایرانی زخمی شده به دست داعشی‌ها+عکس

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا اسلام‌زاده هشتم فروردین‌ماه امسال بر اثر اصابت ترکش آر پی جی نیروهای داعش در عملیات آزادسازی تکریت مجروح شد. وی برای ساخت مستندی جدید با محوریت چگونگی آزادسازی این شهر به عراق سفر کرده بود که به تازگی تدوین این مستند را با نام «روز ناتمام […]

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا اسلام‌زاده هشتم فروردین‌ماه امسال بر اثر اصابت ترکش آر پی جی نیروهای داعش در عملیات آزادسازی تکریت مجروح شد.

وی برای ساخت مستندی جدید با محوریت چگونگی آزادسازی این شهر به عراق سفر کرده بود که به تازگی۱۰۹۲۴۷۱۳_۳۵۵۹۰۰۰۵۷۹۴۹۱۸۶_۹۱۰۲۱۲۰۵۴۴۶۵۵۱۷۲۰۳۴_n تدوین این مستند را با نام «روز ناتمام من و فرمانده» با همراهی مهدی خوش‌نژاد به پایان رسانده است.

این مستندساز شنبه، ۸ فروردین، در ۶۰ کیلومتری تکریت در یکی از آخرین عملیات پاکسازی داعش از این منطقه، زمانی که حلقه محاصره بر نیروهای تروریستی تنگ شده بود، بر اثر انفجار یک گلوله آر پی جی همراه با یکی از فرماندهان نظامی عراق مجروح شد.

وی پس از مجروحیت به بیمارستانی در سامرا و پس از آن برای درمان به ایران منتقل شد.

این مستندساز جوان بلافاصله به ایران منتقل و در بیمارستان بقیه‌الله(عج) بستری شد که حدود ۱۵ ترکش به بدن او برخورد کرده بود و مورد مداوای پزشکان قرار گرفت اما هنوز یکی از ترکش‌ها در بدن او باقی مانده است که با توجه به اینکه این ترکش در کمر او قرار دارد پزشکان به او اعلام کرده‌اند باید چندماهی را با همین وضعیت مدارا کند تا شرایط برای خارج کردن ترکش پانزدهم از بدن او محیا شود..

۱۱۰۵۰۸۴۷_۳۵۵۸۹۹۹۸۷۹۴۹۱۹۳_۷۶۵۳۷۸۷۲۶۸۷۴۷۱۹۷۰۲۴_n

Share