دو عکس یادگاری مهم ملی‌پوشان با کیروش

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا دو عکسی که امروز بعد از تمرین صبح گاهی تیم ملی در استوکهلم به تهران مخابره شده حاوی یک پیام است، اینکه کی روش با داشتن بازیکنان بزرگی چون جواد نکونام، آندرانیک تیموریان و شجاعی بازیکنانی را به فوتبال ایران هدیه کرد که سالهای سال می توانند در تیم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا دو عکسی که امروز بعد از تمرین صبح گاهی تیم ملی در استوکهلم به تهران مخابره شده حاوی یک پیام است، اینکه کی روش با داشتن بازیکنان بزرگی چون جواد نکونام، آندرانیک تیموریان و شجاعی بازیکنانی را به فوتبال ایران هدیه کرد که سالهای سال می توانند در تیم ملی باشند. این ها باتجربه ها و برادران کی روش هستند.

به نقل از ورزش ۳,در عین حال، وریا غفوری، وحید امیری، امید ابراهیمی، مرتضی پور علی گنجی، علیرضا بیرانوند، مسعود حسن زاده، رامین رضاییان، رضا قوچان نژاد، اشکان دژاگه و علیرضا حقیقی حاصل انتخاب و دید کی روش در فوتبال ملی ایران بودند؛ بچه های کی روش که با چشمان باز او از دل لیگ ایران و لیگهای اروپایی به تیم ملی راه پیدا کردند. این اسامی را به سردار آزمون و علیرضا جهانبخش که به تیم امید داده شدند و مهرداد پولادی، سروش رفیعی، بختیار رحمانی، حسین ماهینی و احمد عبدالله زاده اضافه کنید که به خاطر مشکل سربازی از تیم ملی دور شده اند.

امروز دو گروه جوان ها و باتجربه های تیم ملی با سرمربی پرتغالی عکس یادگاری انداختند. عکسی که امیدوارین آخرین ها نباشد.

بازیکنانی که با آمدن کی‌روش اولین بازی ملی‌شان را انجام دادند

بازیکنانی که با آمدن کی‌روش اولین بازی ملی‌شان را انجام دادند

بازیکنانی که پیش از کی‌روش در تیم ملی بازی کرده بودند

بازیکنانی که پیش از کی‌روش در تیم ملی بازی کرده بودند

Share