دور افتخار جهانبخش با پرچم ایران در جشن صعود نایمخن به لیگ برتر هلند+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نایمخن که علیرضا جهانبخش ، ستاره جوان فوتبال ایران را در اختیار دارد در بازی های لیگ دسته اول هلند موفق شد با پیروزی یک بر صفر برابر اسپارتا روتردام ، قهرمان زودهنگام بازی های لیگ هلند شود و کاپ قهرمانی این بازی ها را بدست آورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،تیم فوتبال نایمخن قهرمان زودهنگام لیگ دسته اول هلند شد.

۱۵-۴-۴-۳۵۲۶img_2865.pngنایمخن که علیرضا جهانبخش ، ستاره جوان فوتبال ایران را در اختیار دارد در بازی های لیگ دسته اول هلند موفق شد با پیروزی یک بر صفر برابر اسپارتا روتردام ، قهرمان زودهنگام بازی های لیگ هلند شود و کاپ قهرمانی این بازی ها را بدست آورد و بار دیگر به سطح اول فوتبال این کشور برگردد. جهانبخش در این مراسم پرچم ایران را به شانه انداخته بود و دور افتخار می زد. جهانبخش یکی از ستاره های تیم ملی است که باشگاه های معتبر دنیا به دنبال جذبش هستند. از او به عنوان جانشین جدید خسرو حیدری و مسعود شجاعی  در خط میانی تیم ملی نام می برند.

علیرضا جهانبخش پس از قهرمانی شب گذشته (جمعه) نایمخن در ژوپیلر لیگ در حالی که با پرچم سه رنگ کشورمان در ورزشگاه دور افتخار می‌زد در خصوص احساسش پس از قهرمانی گفت: وقتی اکنون حال‌مان را با همین روزهای سال گذشته مقایسه می‌کنیم، همه چیز باورنکردنی است.

وی با ابراز خوشحالی زیاد از قهرمانی نایمخن در لیگ دسته دوم هلند و صعود دوباره به لیگ دسته اول، افزود: واقعاً نمی‌دانم چه بگویم و نمی توانم احساسم را بیان کنم.

مهاجم ۲۱ ساله ایرانی تیم نایمخن که اولین قهرمانی‌اش را در دوران بازیگری تجربه کرد در این خصوص اظهار داشت: کسب مقام قهرمانی لحظه بسیار مهمی در دوران حرفه‌ای‌ام است.

jhanbakhs

Share