خفه کردن زن و خواهرزن توسط قاتل در تالش و انداختن اجساد داخل چاه دستشویی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا قاتل برای پیدا کردن سکه ها به خانه ی زن می آید و به صورتی نامعلوم زن و خواهرزنش را خفه می کند و آنها را به داخل چاه دستشویی می اندازد سپس درب چاه را میبندد و روی آن خاک می ریزد و گل می کارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا صبح روز دوشنبه ،سوم فروردین سال ۱۳۹۴ بود که خبر عجیبی در شهرستان تالش پیچید.اخبار که ابتدا قابل اعتماد نبودند و مردم شهر از دهان همدیگر خبر را می شنیدند .

ghatl-12مریان خبر نوشت:قضیه از این قرار بود که در روستای نومندان در شهر لیسار از شهرهای حومه شهرستان تالش یک زن و یک دختر جوان به صورت جنازه و کشته شده از چاه دستشویی خانه خودشان ، پیدا می شوند.

یک زن  و دختر ۱۴ ساله اش به همراه خواهر خود که سن بالای بیست را دارد در خانه ای روستایی در محله نومندان لیسار زندگی میکنند.آن زن چند مدت پیش از همسرش جدا می شود .دلیل این جداشدن نیز به احتمال زیاد معتاد بودن مرد بوده است.

آن طور که اهالی محله میگویند آنها زندگی فقیرانه داشتند و به سختی به معاش می پرداختند.اما نکته جالب اینجاست که چرا آن مرد اقدام قتل آنها کرده ؟آن طور که شاهدان میگویند به دلیل پول ها و سکه های قدیمی و ابزارآلات جنگی با ارزشی بود که در قسمتی از خانه دفن شده بود و آن طور که شاهدان و مردم حاضر دیده بودند سکه هایی از قسمتی از خانه بیرون امده که وزنی به اندازه ۸ کیلوگرم داشته اند.

روز حادثه:

قاتل برای پیدا کردن سکه ها به خانه ی زن می آید و به صورتی نامعلوم زن و خواهرزنش را خفه می کند و آنها را به داخل چاه دستشویی می اندازد سپس درب چاه را میبندد و روی آن خاک می ریزد و گل می کارد.همچنین قاتل دخترش را تهدید میکند که اگر حرفی بزند او را نیز خواهد کشت و چاه خواهد انداخت.

حدود یک هفته بعد از آن برادر یا زن برادر به آنجا می آید و به دنبال آن دو میگردد اما قاتل میگوید آن ها رفته اند شهر و به خانه برنگشته اند و به عبارتی گم شده اند.

آن طور که شاهدان میگویند زن برادرش متوجه کنده شدن درب چاه میشود و متوجه می شود که آن گل ها قبلا آنجا نبوده اند.

برادر یا زنش پس از با خبر شدن از قضایا با پلیس تماس گرفته و قضیه برملا می شود.

آن طور که شاهدان میگویند قاتل ابتدا به جرمش اعتراف نمی کرده اما در روز دوشنبه پلیس به همراه قاتل صحنه را بازسازی کرد و اجساد از چاه بیرون آورده شد.

به گفته مردم دختر به دلیل شوک وارده و ترسی که داشت قادر به حرف زدن نبود و مانند مجسمه ای بی صدا و بی حرکت بود.

حال نمی دانیم آینده آن دختر ۱۴ ساله چه خواهد بود ، دختری که نه مادر خواهد داشت و نه پدری که بخواهد در زندگی و در مشکلات آینده از آن ها کمک بیابد

Share