حمایت از احمدی نژاد،حمایت از حق است/مردی خواهد آمد و عنان را در اختیار می‌گیرد!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا احمدی روشن گفت:راه احمدی نژاد یادگاری و ماندگار شد. ما وظیفه داریم از احمدی نژاد حمایت کنیم، باید از حق در هر شرایطی دفاع کنیم. حمایت از احمدی نژاد، حمایت از حق است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رحیم احمدی روشن روز چهارشنبه پنجم فروردین ماه، به همراه محمود احمدی نژاد برای بازدید از میعادگاه ها و زیارتگاه های شهدای ۸ سال دفاع مقدس، راهی خوزستان شد.
دولت بهار نوشت:

۴۲۶۰۵۲۴۸-۱-۳۳انتظار شما به عنوان پدر شهید مصطفی احمدی روشن از جوانان ایرانی چیست؟
بسم الله الرحمن الرحیم. واقعیت این است که این سوال را بارها از من پرسیده اند اما من از شما تقاضا دارم و اجازه می خواهم که این سوال را تغییر دهم. لطفا از من این سوال را بپرسید که جوانان عزیز و ملت بزرگ ایران از من چه توقع و انتظاری دارند؟

به روی چشم، انتظار جوانان و ملت ایران از پدر شهید احمدی روشن چیست؟
بعد از شهادت مصطفی فرزندان ایران و جوانان عزیزمان غوغا کردند، مخصوصا دانشجوها آمدند و درخواست تغییر رشته دادند برای تحصیل در فیزیک هسته ای. این پیام بسیار بزرگ و بسیار معنی داری بود برای ما خانواده های شهدا. پیام جوانان به خانواده شهدا این بود که هرگز از خون شهیدتان نگذرید. مردم از ما توقع دارند که راه شهدایمان را طی کنیم و پا جای پای شهدایمان بگذاریم و منویات امام و رهبر معظم انقلاب را فراموش نکنیم و در جهت استقلال و آزادی و آزادگی مردم ایران اسلامی قدم برداریم.

شما در معیت دکتر احمدی نژاد سفر کرده اید به زیارتگاه های شهدا، لطفا در این باره توضیح بفرمایید…
عقیده قلبی و قطعی بده حقیر این است که ما باید با تمام وجود از حق دفاع کنیم، ما وظیفه داریم از موضع حق و از کسی که برای جمهوری اسلامی و برای مردم مقاوم ایران اسلامی زحماتی غیر قابل وصف را متحمل شده با همه وجود دفاع کنیم، دکتر احمدی نژاد عزیز اصول و روش هایی از خودشان به جا گذاشتند که حتی مخالفان سرسخت ایشان هم که آمدند نتوانستند آن راه را تغییر دهند و مجبور شدند ادامه بدهند. راه احمدی نژاد یادگاری و ماندگار شد. ما وظیفه داریم از احمدی نژاد حمایت کنیم، باید از حق در هر شرایطی دفاع کنیم. حمایت از احمدی نژاد، حمایت از حق است. آقا امیرالمومنین (ع) خطاب برخی از افراد فرمودند من در عجبم که شما در حمایت از موضع حق با هم اختلاف دارید و دشمنان شما در موضع ناحق خودشان باهم تفاهم و اتحاد دارند. من همواره از خودم پرسیده ام چرا ما در دفاع از حق متفرقیم و اختلاف و سستی می کنیم اما طرف مقابل در ناحق خودشان پافشاری می کنند؟ در حالی که ما متعهدتر، خادم تر و بهتر از احمدی نژاد نداریم.

تخریب رئیس جمهور سابق روز به روز شدت می گیرد، شما علت و انگیزه این اقدام را چه می دانید؟!
برادر جان! سیاه نمایی می کنند، کسانی که احمدی نژاد را تخریب می کنند، پا روی حق می گذارند، برای حق جلوه دادن خودشان دچار ظلم می شوند، کاری می کنند که مورد رضای خدا نیست. من سفارش می کنم که این کار را نکنید، چون همیشه آفتاب پشت ابر نمی ماند، من به شما مژده می دهم که بعد از این شب تاریک، روز روشن در پیش است. این پا گذاشتن روی حق برای ملت کاملا روشن است و به زودی روشن تر خواهد شد، شما شک نداشته باشید، صد در صد این وضعیت تغییر می کنند.

چه چیزی این وضعیت را تغییر می دهد؟
از دو حال خارج نیست، یا اینکه مسئولین کنونی عقلانی رفتار می کنند و به فکر می افتند که مثل دولت نهم و دهم خودشان را دربست نوکر مردم بدانند و در خدمت ملت قرار بگیرند یا در غیر این صورت دوره شان به سر می رسد و مردی خواهد آمد و عنان و اختیار را در اختیار خواهند گرفت و آن ها متوجه خواهند شد چقدر از مرحله پرت بودند. من به این دولت توصیه می کنم از فرصتی که خدا به آن ها عنایت کرده برای خدمت به مردم استفاده کنند. آقای احمدی نژاد در گذشته چه کار کرد که ما امروز برایش جان فدا می کنیم؟ همان کارها را انجام بدهند، مطمئن باشند خیر و صلاحشان در همین است.

امیدوارم سوال آخرم شما را ناراحت نکند، امروز که به یادمان های شهدا سر می زدید، چقدر یاد اقا مصطفی افتادید؟
خب من احساس می کنم که مصطفی همواره در کنار من است، کارهای خوبی را که انجام می دهم، بدرقه و حواله روح پر فتوح همه شهدا و مصطفی می کنم، احساس می کنم مصطفی کنار من است، به مصداق این آیه شریف که می فرماید ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون. مصطفی همیشه در کنار من بوده، از طفولیت و در جوانی یار و یاور من بوده و حالا هم که به شهادت رسیده دستش بازتر است و بیشتر کمکم می کند. (گریه حاج رحیم احمدی روشن)

Share