جلسه هماهنگی مجمع نمایندگان گیلان با معاونان رییس جمهور در آستانه سفر به گیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا عاشوری با اشاره به برگزاری جلسه هیئت دولت در استانداری گیلان در سفر قریب‌الوقوع رئیس جمهور به این استان، خاطرنشان کرد: روز شنبه هفته آینده با معاونان رئیس جمهور به همراه مجمع نمایندگان گیلان در تهران در زمینه هماهنگی‌های سفر هیئت دولت جلسه برگزار می‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ناصر عاشوری امشب در جمع مدیران این شهرستان با بیان اینکه ۱۲ فروردین روز تحقق قانونی و تنفیذ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: جمهوری اسلامی با رای ۹۸ درصدی مردم ایران برگزیده شد.
ashoori-fooman1409 (7)وی با اشاره به اینکه در انتخاب عنوان نظام در اوایل انقلاب بحث‌های زیادی بود، تصریح کرد: جمهوری اسلامی با نظر امام خمینی (ره) و رای حداکثری مردم به تثبیت رسید.
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ۱۲ فروردین را روز رسمیت جمهوری اسلامی دانست و گفت: این روز نقطه عطف آزادی سیاسی و بیان در ایران بود.
عاشوری با تاکید بر اینکه استقلال خود را مدیون انقلاب اسلامی و خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس هستیم، ادامه داد: ارمغان‌های انقلاب اسلامی باید به نسل‌های بعدی انقلاب به خوبی انتقال پیدا کند.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری جلسه هیئت دولت در استانداری گیلان در سفر قریب‌الوقوع رئیس جمهور به این استان، خاطرنشان کرد: روز شنبه هفته آینده با معاونان رئیس جمهور به همراه مجمع نمایندگان گیلان در تهران در زمینه هماهنگی‌های سفر هیئت دولت جلسه برگزار می‌کنیم.
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی از سخنرانی رئیس جمهور پس از سفر هیئت دولت به گیلان در ورزشگاه شهید عضدی رشت خبر داد و گفت: جلسه هیئت دولت در گیلان با حضور وزرا برگزار می‌شود و به هر شهرستان یک وزیر به عنوان نماینده دولت سفر می‌کند.
عاشوری، سفر هیئت دولت به گیلان را دو روزه عنوان کرد.
/فارس

Share