تصاویر حضور ابوعزرائیل در کلیسای بغداد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مراسم بزرگداشت شهید «ابو الحسنین» معاون جهادی فرمانده گروه مقاومت اسلامی«کتائب امام علی(ع)»، در یکی از کلیساهای بغداد برگزار شد. در این مراسم «شبل الزیدی» دبیرکل گروه مقاومت کتائب امام علی(ع)، «ریان الکلدانی» دبیرکل ائتلاف بابلیون و از رجال سیاسی و مسیحی عراق، «ایوب زیرجاوی (با نمام جهادی ابو […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مراسم بزرگداشت شهید «ابو الحسنین» معاون جهادی فرمانده گروه مقاومت اسلامی«کتائب امام علی(ع)»، در یکی از کلیساهای بغداد برگزار شد.

در این مراسم «شبل الزیدی» دبیرکل گروه مقاومت کتائب امام علی(ع)، «ریان الکلدانی» دبیرکل ائتلاف بابلیون و از رجال سیاسی و مسیحی عراق، «ایوب زیرجاوی (با نمام جهادی ابو عزرائیل که این روزها به سوژه خبری رسانه‌های عربی تبدیل شده است)» رزمنده برجسته کتائب امام علی(ع)، شماری از شیعیان و مسیحیان حضور داشتند.

علت برگزاری مراسم بزرگداشت این فرمانده شهید در یک کلیسا، این بوده است که بسیاری از مسیحیان عراقی در ماه‌های اخیر به نیروهای بسیج مردمی (حشد شعبی) پیوسته و حضور پرشوری در صفوف مبارزه علیه داعش داشته‌اند.

در پایان نیز، فرماندهان و رزمندگان کتائب امام علی(ع) از حضور مسیحیان در خط مقاومت تشکر کردند.
۸be88ee99a0634fa323545d4449d2cbb ۲۰۸ed163e2a664c2b2ce8238e012d0cc ee47373d0fefafa3bbe83fa1d13cb69a
/ابنا

Share