به دنبال این هستیم که ثابت قدم آخرین شهردار تا پایان عمر شورای دوره چهارم باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: در انتخابات مجلس از امکانات شهرداری رشت برای اهداف سیاسی برخی اشخاص خاص از هر طیف و جناح هزینه نشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،سیدرضا موسوی‌روزان ظهر امروز در نود و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت اظهار کرد: حدود دو سال از عمر شورای چهارم سپری شده اما تاکنون خدمات شایسته‌ای به مردم رشت ارائه نشده است.

*خدمات شورای چهارم رشت در حد شایستگی مردم نبود

rozan-0536وی افزود: باید اقرار کنم که شورای چهارم تاکنون نتوانسته است در حد شایستگی و شأن مردم رشت خدمات‌رسانی کند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه هنوز وقت جبران داریم، گفت: با اتحاد، همدلی، هم‌زبانی و همفکری می‌توانیم عقب‌ماندگی‌های گذشته را جبران کنیم.

وی با اشاره به آغاز فعالیت شهردار رشت تصریح کرد: شهردار منتخب نباید حتی لحظه‌ای از خدمت‌رسانی به شهر و شهروندان دریغ کند.

موسوی‌روزان با اشاره به اینکه ارتباط نزدیک شهردار با اعضای شورا یک نقطه عطف مهم محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: شهردار رشت باید از این ارتباط صمیمانه برای ارتقای شاخص‌های توسعه و برطرف شدن مشکلات شهروندان استفاده بهینه کند.

وی با اشاره به اینکه شهردار رشت باید تابع نظرات شورا باشد، ادامه داد: ۱۵ نفر منتخبان مردم رشت در شورای چهارم پس از مشورت نظرات خود را به شهردار اعلام می‌کنند و شهردار رشت موظف است با برنامه‌ریزی در تمام امور عملکرد خوبی ارائه کند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت به تلاش برخی برای ایجاد تفرقه بین شهردار و اعضای شورای رشت اشاره کرد و ادامه داد: عده‌ای به دنبال این هستند که بین شهردار و اعضای شورا فاصله ایجاد کنند که در این زمینه شهردار باید بسیار هوشیارانه و مدبرانه عمل کند.

وی درباره سفر اخیر رئیس جمهور به گیلان ادامه داد: شورای اسلامی شهر رشت می‌توانست با برنامه‌ریزی بهتر در این سفر حضور یابد و کمک‌ها و مساعدت‌های بیشتری از جانب رئیس جمهور و هیئت دولت نصیب شهر رشت کند.

موسوی‌روزان ادامه داد: مطرح کردن پروژه‌هایی از جمله ساماندهی دو رودخانه گوهررود و زرجوب، باز کردن گره ترافیکی شهر رشت، موضوع خرید دستگاه زباله‌سوز و … در این سفر می‌توانست کارساز باشد.

وی با اشاره به اینکه شهردار منتخب آخرین شهردار دوره چهارم شورای رشت خواهد بود، تصریح کرد: شورای شهر رشت به دنبال این است که شهردار منتخب آخرین شهردار تا پایان عمر دوره شورای چهارم باشد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت اضافه کرد: اعضای شورا به این نتیجه رسیده‌اند که شهر رشت دیگر تحمل تغییر شهردار را ندارد و تحقق این موضوع به عملکرد شهردار نیز بستگی دارد.

وی در ادامه به مواضع صریح رهبر معظم انقلاب درباره مسائل هسته‌ای اشاره کرد و یادآور شد: وجود مبارک رهبر معظم انقلاب و درایت ایشان در تمام این سال‌ها موجب شده است تا بتوانیم از خطرات و آسیب‌ها در امان باشیم.

موسوی‌روزان درباره انتخابات آینده مجلس گفت: در انتخابات مجلس از امکانات شهرداری رشت برای اهداف سیاسی برخی اشخاص خاص از هر طیف و جناح هزینه نشود./فارس

Share