اینترنت روستایی ۳ شهرستان آستانه اشرفیه، لاهیجان و بندر انزلی افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،وزیر ارتباطات گفت: اینترنت روستایی ۳ شهرستان آستانه اشرفیه، لاهیجان و بندر انزلی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،وزیر ارتباطات گفت: اینترنت روستایی ۳ شهرستان آستانه اشرفیه، لاهیجان و بندر انزلی افتتاح شد. ۱۳۹۳۰۹۲۵۰۹۴۴۳۸۷۲۱۴۳۰۲۴۷۳

محمود واعظی ظهر امروز در مراسم افتتاح اینترنت پرسرعت روستایی در دهستان چهارده این شهرستان، اظهار داشت: دولت برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

وی با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های مخابراتی در دستور کار است، افزود: توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در روستاها سبب ماندگاری روستاییان و کاهش مهاجرت به شهرها می‌شود.

وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه تمامی روستاهای سه شهرستان گیلان از اینترنت پرسرعت بهره‌مند شدند، گفت: اینترنت روستایی ۳ شهرستان آستانه اشرفیه، لاهیجان و بندر انزلی افتتاح شد.

واعظی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه دشمنان، گفت: دولت با توجه به محدودیت و تحریم‌های بین المللی تلاش می‌کند تا بیشترین خدمت‌رسانی را به مردم ارائه دهد و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کند.

وی با اشاره به حداقل سرعت اینترنت ۵۱۲kbps برای روستاها، خاطرنشان کرد: ۶۵۴ پورت برای هر روستا آماده شده که در صورت نیاز افزایش می‌یابد./تسنیم

Share