امیدواریم سفر هیات دولت موجب رفع مشکلات شود/شکست آل سعود حتمی است

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا امام جمعه انزلی با اشاره به سفر رییس جمهوری و هیات دولت به گیلان گفت: امیدواریم حضور مسوولان موجب پیشرفت کارها و رفع مشکلات باشد.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا امام جمعه انزلی با اشاره به سفر رییس جمهوری و هیات دولت به گیلان گفت: امیدواریم حضور مسوولان موجب پیشرفت کارها و رفع مشکلات باشد.

shamsh61حجت الاسلام سید عبدالجواد شمس الدین در خطبه های این هفته نماز جمعه انزلی اظهار کرد: برخی مشکلات این شهرستان بندری و گردشگری نیاز به تصمیمات ملی دارد که امیدواریم تصمیمات اتخاذ شده با جدیت دنبال شود.

وی در ادامه با اشاره حمله عربستان به یمن افزود: متاسفانه مردم یمن همچنان زیر حملات آل سعود و مجموعه ائتلاف صهیونیستی ارتجاع عرب می سوزند .

امام جمعه شهرستان بندرانزلی تصریح کرد: این جنایات در سکوت و بی توجهی مدعیان حقوق بشر انجام می گیرد و امروز یمن در محاصره کامل قرار دارد و هیچ کمکی برای انها ارسال نمی شود .

شمس الدین ادامه داد: این در حالی است که شورای به اصطلاح امنیت که متاسفانه امروز هرجا ناامنی است یا پشتیبانی و یا سکوت آنان را شاهدیم ، قطعنامه صادر و مردم مظلوم یمن را محکوم می کنند .

وی با اشاره به برخورد وقیحانه پلیس عربستان با عمره گذاران ایرانی گفت : دیدید که بعد از تعلیق عمره چگونه عربستان لحنش را عوض کرد همین هایی که هواپیمای ما را از فرودگاه برگرداندند و خودروی عمره گذاران را سنگ باران کردند اگر عمره را قطع کنیم یقین بدانید ال سعود دست از جنایت در یمن هم بر می دارد.

خطیب جمعه انزلی یادآور شد: مردم توجه داشته باشند هرگونه کمک به آل سعود خبیث و کشورهای مرتجع خلاف شرع است زیرا همین پولها است که گلوله می شود و بر سر مسلمانان ریخته می شود و این روا نیست.

حجت الاسلام شمس الدین خاطرنشان کرد: مردم یمن و ال سعود بدانند این جنایات هرچقدر هم وقیحانه و وحشیانه باشد ، پیروزی قطعی با مردم یمن بوده و شکست آل سعود در یمن حتمی است.

وی همچنین با اشاره به ۲۹ فروردین روز ارتش و نیروی زمینی به دلاوران ارتش تبریک گفت و به دوم اردیبهشت روز تاسیس سپاه پاسداران و روز زمین پاک اشاره کرد .

حجت الاسلام شمس الدین همچنین به فرا رسیدن ماه رجب اشاره و خاطرنشان کرد: رجب ماه نیایش و مناجات با خداوند و بسیار پرفضیلت است.

امام جمعه انزلی تاکید کرد: رجب ماه مغفرت و نزول رحمت پروردگار بر بندگان است و از آن نباید غفلت کنیم .

امام جمعه انزلی با بیان این که در حکومت اسلامی ضمانت اجرایی احکام ، تشکیل حکومت اسلامی است و جمهوری اسلامی امروز در جهان اسلام تنها حکومتی است که بیشتر احکام را اجرا می کند.

همچنین ناخدا یکم عبدالحسین ظفری جانشین ناوتیپ ناوگان شمال به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش به عنوان سخنران قبل از خطبه از دلاوری های این نیرو و جایگاه ارتش جمهوری اسلامی در دنیا صحبت کرد.

Share