کفاشیان:اگرحق پخش غیرقانونی است،پخش فوتبال هم غیرقانونی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اگر حق پخش رقابت‌های لیگ برتر غیرقانونی است پس پخش مستقیم این رقابت‌ها نیز غیرقانونی محسوب می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اگر حق پخش رقابت‌های لیگ برتر غیرقانونی است پس پخش مستقیم این رقابت‌ها نیز غیرقانونی محسوب می‌شود.

kafashiyanعلی کفاشیان به برخی از سوالات در مورد برخی ابهامات بعد از اظهارات وزیر ورزش و در مورد شایعه  پیشنهادها به سرمربی تیم ملی ایران پاسخ داد.

کفاشیان در خصوص اینکه آیا امروز برنامه‌هایش را با کارلوس کی‌روش نهایی کرد یا خیر، گفت: قرار شد کی‌روش تا آخر هفته بیاید و زمانی که به ایران بازگشت برنامه‌های‌مان را با او هماهنگ می‌کنیم. سرمربی تیم ملی به طور حتم تا پایان هفته به ایران بازخواهد گشت و برنامه‌های تیم ملی را با او هماهنگ خواهیم کرد.

وی در مورد سوال دیگری مبنی پیشنهاد باشگاه کوئینز پارک رنجرز انگلیس به کی‌روش گفت: چنین خبری را نداشتم و بعید می‌دانم این پیشنهاد شده باشد هرچند که کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران است و باید به همکاری‌اش ادامه دهد.

کفاشیان در مورد اینکه آیا فدراسیون ایران حاضر است با او قطع همکاری کند تا کی‌روش به تیم انگلیس برود، گفت: اجازه دهید ابتدا کی‌روش برگردد تا سپس در این مورد با او صحبت کنم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا بعد از جام جهانی فدراسیون فوتبال ایران به پاتریک کلایورت پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی ایران را داده بود، گفت: از این موضوع خبر ندارم و اسم این مربی را نیز تازه از شما می‌شنوم. ضمن اینکه وقتی ما مربی داریم دیگر این صحبت‌ها بیهوده است.

وی افزود: امکان ندارد چنین پیشنهادی به او داده باشیم. به هیچ وجه این موضوع صحت ندارد و ما با هیچکس مذاکره نکرده‌ایم. شاید فدراسیون‌های دیگر به کلایورت پیشنهاد داده‌اند.

کفاشیان در مورد اینکه با توجه به پایان فرصت ثبت‌نام نامزدهای انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا، نایب‌رئیسی وی قطعی شد یا خیر، گفت: در جریان این موضوع نیستم امروز AFC تعطیل بوده است و دوشنبه با بازگشت کارمندان این کنفدراسیون به محل کارشان باید از این موضوع مطلع شویم و ابلاغ لازم را بپرسم.

کفاشیان در پاسخ به این سؤال که با توجه به توافق بین فدراسیون‌های منطقه جدید در AFC، چطور از این موضوع هنوز مطمئن نیست، گفت:‌ شاید یکی شب از خواب بیدار شده باشد و برای این سمت ثبت‌نام کرده باشد. پس اجازه دهید اطلاعاتم را تکمیل کنم و سپس پاسخگو باشم.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه هیچ خبری جز بی‌پولی در فدراسیون نیست، در مورد صحبت‌های وزیر ورزش مبنی بر اینکه حق پخش حق غیرقانونی ورزش است، گفت: ۶سال است این پول را می‌دهند دیگر چه غیرقانونی؟! اگر غیرقانونی است ما هم دوباره اجازه پخش مستقیم لیگ را از تلویزیون نمی‌دهیم.

وی ادامه داد: اگر حق پخش غیرقانونی باشد پس پخش مستقیم رقابت‌های لیگ برتر هم غیرقانونی است.

کفاشیان در پایان در مورد اینکه دفعه پیش هم نتوانست مقابل خواسته مردم مبنی بر عدم پخش زنده بازی‌ها مقاومت کند،‌گفت:‌ آن زمان هم با تلویزیون همکاری کردیم که قرار شد مسابقات پخش مستقیم شود.

کفاشیان در مورد صحبت کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک و حل مشکل آزمون و جهانبخش ، گفت: اجازه بدهید کی روش برگردد در این مورد مشورت و تصمیم گیری کنیم.‬/فارس

Share