کشف جسد مرد ۵۲ ساله در رودسر/قتل با ۱۷ ضربه چاقو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،فرمانده انتظامی رودسر از کشف جسد مرد ۵۲ ساله در این شهرستان خبر داد. مقتول با تعداد ۱۷ ضربه چاقو در ناحیه قفسه سینه و پشت توسط قاتل یا قاتلان به قتل رسیده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،فرمانده انتظامی رودسر از کشف جسد مرد ۵۲ ساله در این ش۱۳۹۲۰۹۱۹۰۰۰۷۴۰_PhotoAهرستان خبر داد.

شعبان پایمرد دیوشلی ظهر امروز در نشست انتظامی این شهرستان با اشاره به کشف جسد در جنب پل روستای روشنابسر بخش مرکزی رودسر در روز گذشته، اظهار کرد: جسد متعلق به مردی ۵۲ ساله اهل تنکابن و ساکن رودسر است که در تاریخ ۱۶ اسفند سال جاری توسط پسرش مفقود شدنش اعلام شده بود.

وی با بیان اینکه مقتول با تعداد ۱۷ ضربه چاقو در ناحیه قفسه سینه و پشت توسط قاتل یا قاتلان به قتل رسیده است، افزود: تحقیقات برای کشف ابعاد متهم این جنایت و شناسایی قاتل یا قاتلان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی رودسر کشف بیش از ۱۲۰ گرم مواد مخدر در این شهرستان را از دیگر اقدام‌ها عنوان کرد و گفت: این مواد شامل ۸۳ گرم از نوع هروئین و ۴۳ گرم شیشه به همراه وسایل توزین ماده مخدر است که به صورت بسته‌بندی در داخل آشپزخانه منزل توزیع کننده کشف شد.

وی از دستگیری دو نفر در زمینه کشف مواد مخدر مذکور خبر داد و یادآور شد: در این زمینه دو نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند./فارس

Share