ندیمی:مسئله حق پخش رفع نشود مردم فوتبال را تحریم می‌کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا اظهار داشت: صدا و سیما عنوان می‌کند منابع درآمدی قابل توجهی ندارد و اگر منابعی برای آن تعریف نشود غیر از دنبال کردن رقابت‌های لیگ برتر در استادیوم راهی باقی نمی‌ماند و این امر باعث می‌شود مردم فوتبال کشور را تحریم کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید دولت در زمینه حق پخش تلویزیونی لیگ برتر توسط صدا و سیما به فدراسیون فوتبال ورود کند گفت: هر دو سازمان کمبود منابع مالی دارند و باید دولت منابعی برای آنها در نظر بگیرد.
nadimi9256 (17)ابوذر ندیمی با بیان اینکه حق پخش تلویزیونی از سال ۸۰ با دو رویکرد پیگیری می‌شود، توضیح داد: یک رویکرد نیازمندی فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان به پول حق پخش است.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: رویکرد دیگر، سازمان صدا و سیما است که به عنوان تنها رسانه ملی درآمدزا نیست و اعتقاددارد از آنجا که رسانه‌ای دولتی است نباید پولی بابت حق پخش مسابقات لیگ برتر پرداخت کند.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی افزود: صدا و سیما می‌گوید، باید رسانه‌ تلویزیونی خصوصی حق پخش پرداخت کند نه رسانه دولتی.

وی اظهار داشت: صدا و سیما عنوان می‌کند منابع درآمدی قابل توجهی ندارد و اگر منابعی برای آن تعریف نشود غیر از دنبال کردن رقابت‌های لیگ برتر در استادیوم راهی باقی نمی‌ماند و این امر  باعث می‌شود مردم فوتبال کشور را تحریم کنند.

ندیمی اعتقاد دارد که باید دولت در این زمینه ورود مستقیم  کند و منابعی را تامین کند تا هم مشکل رسانه ملی حل شود و هم بدهی  فدراسیون‌ فوتبال مرتفع شود.

وی با بیان اینکه با قبول این واقعیت باید تدابیر درستی اتخاذ شود، افزود: کفاشیان بارها مشکل مالی فوتبال و فدارسیون را تحت نامه‌ای رسانه‌ای کرده که این نشان از کمبود منابع مالی است و دولت باید هر چه زودتر به این موضوع ورود کند./خانه ملت

ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جبار کوچکی نژاد،مهرداد لاهوتی،ناصر عاشوری،حمیدرضا خصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفر نعیمی رز،عطالله حکیمی،

Share