نتانیاهو به کنگره آمریکا سفارش کرد که مبادا به توافق احتمالی با ایران برسند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا صدیق عربانی با اشاره به حضور نتانیاهو نخست وزیر رژیم جعلی صهیونیستی در کنگره آمریکا گفت: نتانیاهو به کنگره آمریکا سفارش کرد که مبادا به توافق احتمالی با ایران برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حجت‌الاسلام یوسف صدیق‌عربانی امروز در نماز جمعه رشت با اشاره به امتیازهای حضرت فاطمه (س) اظهار کرد: حضرت فاطمه با تمام معصومان برابری می‌کند و محوریت با این بانوی بزرگ است.

arabani۶۵وی افزود: نور فاطمه (س) از نور خداوند است و خداوند پیش از خلقت آفرینش نور فاطمه را خلق کرد و فاطمه (س) حوریه‌ای به لباس انسان است.

خطیب موقت رشت فاطمه (س) را دلیل آفرینش عالم هستی خواند و گفت: فاطمه (س) محدثه بود و بالاترین الگو برای بانوان است.

وی با اشاره به حضور نتانیاهو نخست وزیر رژیم جعلی صهیونیستی در کنگره آمریکا گفت: نتانیاهو به کنگره آمریکا سفارش کرد که مبادا به توافق احتمالی با ایران برسد.

صدیق‌عربانی ادامه داد: رژیم صهیونیستی بزرگ‌ترین تروریسم در دنیاست و امام راحل و مقام معظم رهبری فرمودند ایران باید رژیم صهیونیستی را از صحنه روزگار حذف کند.

وی با بیان اینکه استکبار انرژی هسته‌ای را بهانه قرار داده و به دنبال افزایش تحریم‌هاست و حمله به ایران به عنوان گزینه روی میز را مطرح می‌کنند، تصریح کرد: امروز ایران اسلامی قدرتمندترین کشور جهان است.

امام جمعه موقت رشت خاطرنشان کرد: ایران رهبری قدرتمند و ملتی ولایت‌مدار دارد و هرگز به دشمنان باج نمی‌دهد.

وی با اشاره به اینکه دشمن از ملت ایران می‌ترسد، افزود: هر گاه رژیم صهیونیستی بخواهد مرتکب اشتباه شود تل‌آویو را با خاک یکسان می‌کنیم.

صدیق‌عربانی به زندانی بودن شیخ نمر اشاره کرد و یادآور شد: حکم اعدام این عالم ربانی به چه جرمی صادر شده و قضات کشور اجازه ندهند فتواهای غیر عقلانی در دنیا رواج یابد.

وی درباره چهارشنبه آخر سال گفت: مواد محترقه موجب آسیب می‌شود و سنت‌هایی که اصالت ندارند نباید ترویج دهند.

امام جمعه موقت رشت با گرامیداشت هفته منابع طبیعی، حفظ و نگه‌داری از انفال الهی را نیازمند مشارکت همگانی دانست./فارس

Share