لژیونر انزلی چی پیشنهاد تمدید قرارداد خود با باشگاه قطری را رد کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،باشگاه الاهلی قطر خواهان تمدید قرارداد با سیدجلال حسینی مدافع ایرانی است اما او موقتاً این پیشنهاد را رد کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،باشگاه الاهلی قطر خواهان تمدید قرارداد با سیدجلال حسینی مدافع ایرانی است اما او موقتاً این پیشنهاد را رد کرده است.

۱۵-۳-۲-۱۱۸۱۱۱۵-۳-۲-۸۱۲۶kerancharهفته گذشته سران این باشگاه از سیدجلال خواستند تا دو فصل دیگر قراردادش را تمدید کند، مثل مجتبی جباری. مدافع ایرانی اما به مسئولان گفت در حال حاضر ترجیح می‌دهد قراردادی امضا نکند: «فعلاً فقط به بازی‌های پیش رو فکر می‌کنم. پس از پایان فصل درباره آینده تصمیم‌گیری می‌کنم. الان تصمیمی برای تمدید قرارداد ندارم.»
این حرف‌های سیدجلال به شایعات بازگشت دوباره‌اش به لیگ برتر دامن زد. چندی پیش شایعاتی درباره تمایل او برای بازگشت به پرسپولیس مطرح شد اما سیدجلال ترجیح داد مقابل این شایعات واکنشی نشان ندهد اما منابع خبری این شایعه را تأیید کردند و از ابراز علاقه او برای بازگشت خبر دادند.

سیدجلال با بعضی از بازیکنان پرسپولیس هم در تماس است و به آنها گفته در صورتی که باشگاه سر و سامان بگیرد به طور قطع بار دیگر پیراهن قرمز را به تن می‌کند. باشگاه سپاهان هم بی‌میل نیست که دوباره سیدجلال را به خدمت بگیرد و آنها هم جزو مشتریانش هستند. حسینی در کل به ترانسفر شدن علاقه زیادی نداشت و در ابتدای فصل هم پس از چند مرحله مذاکره با الاهلی و الجیش راهی لیگ ستارگان قطر شد. با آنکه او در الاهلی هیچ مشکلی نداشت و ندارد و پول‌هایش را هم به موقع می‌گیرد، تمایل زیادی برای ماندن در لیگ قطر ندارد و ترجیح می‌دهد به ایران بازگردد.

زلاتکو کرانچار سرمربی الاهلی هم که تا پایان فصل آینده با الاهلی قرارداد دارد، از مسئولان درخواست کرده حتماً سیدجلال را حفظ کنند اما اگر او برای ماندن در این باشگاه مصمم بود به طور قطع پیشنهادشان را می‌پذیرفت و قراردادش را تمدید می‌کرد. در صورت جدایی سیدجلال از الاهلی به احتمال فراوان این باشگاه به دنبال یک مدافع دیگر ایرانی خواهد رفت./خبرانلاین

Share