رحیمی در بند عمومی اوین نگهداری می شود و از امکانات خاصی برخوردار نسیت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رئیس سازمان زندان ها در پاسخ به این سوال که محمدرضا رحیمی در کدام بند نگهداری می شود، اظهار داشت: وی مثل سایر افراد در بند عمومی است اما با متهمین پرونده بیمه در یک بند نیستند و از امکانات خاصی هم برخوردار نیستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رئیس سازمان زندان های کل کشور با بیان اینکه متاسفانه آمار زندانیان رو به رشد است، گفت: محمدرضا رحیمی در بند عمومی نگهداری می شود و از امکانات خاصی برخوردار نسیت.

ArmanRavabetOmoomi جهانگیر رئیس سازمان زندان های کل کشور با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر آخرین وضعیت پابندهای الکترونیک گفت: برای پابندها یک تفاهمنامه ای با مرکز اطلاعات و فناوری قوه قضائیه منعقد کردیم و شرکت هایی قبلا آمده و کارهایی را انجام داده بودند و مشکلات آن پایندها برطرف شد.

وی افزود: این طرح در دو استان به صورت پایلوت انجام شد و قرار است در استان سوم که استان فارس است پایلوت آن شروع شود. با پیگیری هایی که صورت گرفته امیدوار هستیم که از سال آینده توسعه این پایندها را عملیاتی کنیم.

جهانگیر درباره آمار تعداد زندانیان در سال ۹۳ اظهار داشت: متاسفانه آمارمان رو به رشد است اما امیدواریم با سیاست هایی که در خصوص کاهش جمعیت کیفری دارد دنبال می شود بتوانیم آمارها را کاهش دهیم.

وی در خصوص بودجه سازمان زندان ها بیان داشت: علی رغم اینکه قول هایی داده شده بود که بودجه سازمان زندان ها در سال آینده متناسب شود ولی تا رسیدن به نقطه مطلوب خیلی فاصله داریم. ما هم از طریق مجلس و دولت تلاش می کنیم تا بودجه لازم را بگیریم. الان هم در حوزه قضا، بهداشت و در نوسازی ساختمان هایی که داریم و انتقال زندان هایی که باید طبق قانون به خارج از شهرها منتقل کنیم نیاز به بودجه داریم.

رئیس سازمان زندان ها در پاسخ به این سوال که محمدرضا رحیمی در کدام بند نگهداری می شود، اظهار داشت: وی مثل سایر افراد در بند عمومی است اما با متهمین پرونده بیمه در یک بند نیستند و از امکانات خاصی هم برخوردار نیستند.

وی در خصوص بازدید نمایندگان مجلس از زندان اوین گفت: ما به نمایندگان کمیسیون قضایی پیشنهاد دادیم که آماده ایم از هر زندانی که می خواهند بازدید کنند و چون در زمان بررسی بودجه بود و سرشان شلوغ بود تشخیص داده بودند که به اوین بیایند./فارس
ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جبار کوچکی نژاد،مهرداد لاهوتی،ناصر عاشوری،حمیدرضا خصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفر نعیمی رز،عطالله حکیمی،

Share