درگذشت هنرمند جوان در بیمارستان پورسینای رشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا آرش طالبی تدوین‌گر و کارگردان که در آخرین دوره جشنواره فیلم مستند «حقیقت» با فیلم «ننه حسن» جایزه بهترین اثر بخش بین‌الملل را دریافت کرد، درگذشت. محمدعلی طالبی پدر این هنرمند جوان با تائید این خبر گفت:‌ آرش یک هفته قبل برای فیلمی به اتفاق دوستانش در شمال کشور […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا آرش طالبی تدوین‌گر و کارگردان که در آخرین دوره جشنواره فیلم مستند «حقیقت» با فیلم «ننه حسن» جایزه بهترین اثر بخش بین‌الملل را دریافت کرد، درگذشت.

۱۵-۳-۱۴-۲۰۱۱۱۱۴۲۶۳۴۹۱۲۴۶۵۲_img_2063محمدعلی طالبی پدر این هنرمند جوان با تائید این خبر گفت:‌ آرش یک هفته قبل برای فیلمی به اتفاق دوستانش در شمال کشور حضور داشت که متاسفانه در تصادفی در جاده «سراوان» به شدت آسیب دید و طی روزهای گذشته به دلیل خونریزی شدید در بیمارستان «پورسینا»ی رشت بستری بود که متاسفانه صبح امروز ۲۳ اسفند ماه فوت کرد.

این کارگردان درباره زمان تشییع فرزندش اظهار کرد: امروز آرش را به تهران فرستادیم و احتمالا با حضور فرزند دیگرم که درخارج از کشور حضور دارد، طی دو روزآینده مراسم تشییع برگزار خواهد شد.

آرش طالبی متولد سال ۱۳۶۵ دارای مدرک کارشناسی سینما به عنوان تدوین‌گر فیلم‌های «یک روز سرد» و «قول» محمدعلی طالبی و «سیاوشان» محمدعلی سجادی را تدوین کرده و در کارگردانی مشترکی به همراه پدرش فیلم مستند «ننه حسن» را ساخته است.

وی اخیراً پروانه ساخت فیلم سینمایی «پادو» را به کارگردانی مشترک با پدرش دریافت کرده بود./ایسنا

Share