حکم سرلشکر فیروزآبادی برای سردار احمدی مقدم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،سردار اسماعیل احمدی مقدم طی حکمی به سمت مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور امنیتی و انتظامی منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،سردار اسماعیل احمدی مقدم طی حکمی به سمت مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ام۱۳۹۳۰۱۲۷۰۰۰۲۰۳_PhotoAور امنیتی و انتظامی منصوب شد.

به نقل از دفتر ویژه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ,سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی حکمی سردار اسماعیل احمدی‌مقدم را به عنوان مستشار عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور امنیتی و انتظامی منصوب کرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این حکم خطاب به سردار احمدی‌مقدم آورده است:

نظر به سوابق ارزشمند خدمتی، دانش و تجارب ارزنده و مسئولیت‌هایی که در نیروهای نظامی و انتظامی و از سوابق نورانی در دوران دفاع مقدس برخوردارید و به استناد اختیارات تفویضی مقام معظم فرماندهی کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز، شما را به عنوان مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور امنیتی و انتظامی منصوب می‌کنم.

لازم به یادآوری است سردار پاسدار اسماعیل احمدی‌مقدم پیش از این نزدیک به ۱۰ سال سمت فرماندهی نیروی انتظامی کشور جمهوری اسلامی ایران را بر عهده داشته است./

Share