اولین کشته چهارشنبه سوری ثبت شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط مرگبار نوجوانی از پشت‌بام در پی انفجار مواد منفجره در پشت بام خبر داد. سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت:‌ حادثه انفجار در ساعت ۱۴:۳۰ به آدرس نعمت آباد میدان ثارالله به سامانه ۱۲۵ […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط مرگبار نوجوانی از پشت‌بام در پی انفجار مواد منفجره در پشت بام خبر داد.
سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت:‌ حادثه انفجار در ساعت ۱۴:۳۰ به آدرس نعمت آباد میدان ثارالله به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش نشانان را به محل حادثه اعزام کرد.

۴۴۸۰۲۱_۸۱۲وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت: پس از حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حادثه در پشت بام یک ساختمان چهار طبقه رخ داده و ظاهرا چند نوجوان مشغول ساخت مواد منفجره بودند که ناگهان این مواد دچار انفجار شده و یکی از آنان از پشت بام به کف خیابان پرتاب شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این نوجوان به تایید عوامل اورژانس جان خود را از دست داد؛ گفت: تمامی افراد حدود ۱۵ سال داشتند و دو نوجوان دیگر نیز دچار سوختگی شدید شدند که آتش نشانان آنان را به پایین منتقل کرده و برای انتقال به بیمارستان به عوامل اورژانس تحویل دادند.

Share