کی‌روش: آیا ویلیامز امشب راحت می‌خوابد؟/ قلب ما شکسته و آکنده از درد است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:نمی‌خواهم صحبت کنم برای اینکه اگر بخواهم این کار را انجام دهم باید به ۳۴ سال مربیگری‌ام پایان دهم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:نمی‌خواهم صحبت کنم برای اینکه اگر بخواهم این کار را انجام دهم باید به ۳۴ سال مربیگری‌ام پایان دهم.

۱۳۹۳۱۰۲۴۰۰۰۲۸۳_PhotoA  کارلوس کی‌روش بعد از شکست تیم ملی ایران در ضربات پنالتی مقابل عراق و حذف از مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا گفت: راجع به این مطلب نمی‌خواهم صحبت کنم برای اینکه اگر بخواهم این کار را انجام دهم باید به ۳۴ سال مربیگریم پایان دهم که این کار منصفانه نیست. وقتی در بازی اول صحبت از داوری  کردم قصد بی احترامی نداشتم و فقط به سلامت بازیکنان تاکید کردم که داور باید توجه داشته باشد به سلامتی بازیکنان من. وقتی درواز‌ه بان پولادی را هول داد چه کسی باید کارت بگیرد؟ بیشتر صحبت نمی‌کنم چون محروم می‌شوم. به بازیکنان عراق و خودم تبریک می‌گویم.

وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه شما یکی از بهترین مربیان ایرانی هستید و مردم همچنان شما را دوست دارند، افزود: از شما کمال تشکر را دارم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه در مورد اینکه چه نظری در مورد ضربات پنالتی در مسابقات حذفی دارد و آیا پنالتی را بهترین راه برای مشخص شدن نتیجه می‌داند اظهار داشت: شما می‌توانید تصور کنید اکنون چه حسی دارم؟ نمی‌توانم تمام حسم را بگویم به تیم ملی عراق تبریک می‌گویم به هواداران و بازیکنان ایران هم تبریک می‌گویم چرا که می‌دانید امسال چه اتفاقی افتاد.با کمال احترامی که برای مردم ایران دارم از مقامات آسیا می‌خواهم اتفاقات امروز را بررسی کنند تا مشخص شود امشب چه شده است اگر من امروز بگویم چه شده است مثل بازی با بحرین که من را مورد اتهام قرار دادند که به داور توهین کرده ام و محروم شدم برخورد می شود اما اگر بگویم امشب چه شده است من را مادم العمر محروم می‌کنند بازهم به عراق می‌گویم که برایشان بهترین‌ها را آرزو دادم برای تمام بازیکنان شجاع ایرانی که عملکرد خوبی در طول ۱۲۰ دقیقه داشتند بهترین تشکرها را بیان می‌کنم.

کی‌روش در پاسخ به این سوال که با توجه به شکست تلخ امشب و با توجه به قضاوت بد داور چه نظری در مورد آینده دارید گفت: در فوتبال بدون حال آینده نیست. قلب ما شکسته و آکنده از دردی هستیم که امشب اتفاق افتاد در جام جهانی همه دیدند مقابل آرژانتین با ناداوری صعود نکردیم. از شهر کوچکی در بیابان آمدم شما بگویید چطور این داور را انتخاب کردند که یک پرونده با من در بازی با بحرین دارد و من را محروم  کردند. بازیکنانم روحیه جندنگی دارند و آنها و هواداران تا ابد در قلب من هستند به خاطر حمایت‌ها و روح بزرگی که دارند.

وی‌ در مورد آینده کاری‌اش در تیم ملی ایران و اینکه قبل از جام ملت‌های آسیا گفته بود اگر به فینال نروند شرایط برایش سخت می‌شود عنوان کرد: واقعا نمی‌دانم برخی اوقات در فوتبال در کار مربیگری به جایی می‌رسید که نگاه می‌کنی آیا منطقی است شغلم را تغییر دهم یا نه واقعا هیچ چیز نمی‌دانم. بازهم به عراق تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم ملی ایران در ادامه خاطرنشان کرد: خسته نمی‌شوم از اینکه بگویم چگونه این داور را انتخاب کردند اگر لازم باشد زانو می‌زنم در چمن و از کنفدراسیون آسیا سوال می‌کنم این چه انتخابی بود آیا ویلیامز امشب راحت می‌خوابد؟ با کمال احترام سوال می‌کنم و این یک سوال است که اگر لازم باشد زانو می‌زنم و آن را می‌پرسم.

وی افزود: در صحبت‌های قبلی گفتم خیلی نارحتیم اما به عراق به خاطر صعود به مرحله بعد تبریک می‌گویم به بازیکنانم هم خسته نباشید می‌گویم از شما عذرخواهی می‌کنم که نمی‌توانم بیشتر صحبت کنم چرا که در اینصورت باید شغلم را کنار بگذارم اما اکنون جوان هستم و می‌خواهم به کارم ادامه دهم.
/فارس

Share